ГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

матеріальних носіїв інформації,
що містять службову інформацію,
в Городоцькій сільській раді

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших  матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію» (зі змінами):

1. Затвердити Інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в Городоцькій сільській раді, що додається.

2. Виконавчим органам сільської ради в своїй роботі керуватись цією Інструкцією.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                            Сергій ПОЛІЩУК