В Городоцькій територіальній громаді вшанують пам’ять жертв Голодоморів в Україні

Щороку, четверту суботу листопада вшановують пам’ять жертв голодоморів в Україні.

Тож, в  комунальних закладах «Культурно-дозвіллєвий центр» та «Публічно-шкільна бібліотека»  Городоцької сільської ради відбудуться жалобні заходи, зокрема:

КЗ «Публічно-шкільна бібліотека-філія» с. Карпилівка книжкова виставка до Дня пам`яті жертв голодоморів в Україні «Жнива скорботи»;

КЗ « Публічно-шкільна бібліотека» с. Обарів  спільно з будинком культури с. Обарів КЗ «Культурно-дозвіллєвий центр» медіо-інформаційна  година «Не маємо права забути» до Дня пам`яті жертв голодоморів в Україні;

У комунальних закладах «Культурно-дозвіллєвий центр» сіл Городок, Караєвичі, Рогачів відбудеться акції «Запали свічу».

Закликаємо усіх небайдужих о 16.00 год долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання та акції «Запали свічку».