Поліцейським офіцерам Городоцької громади вручили службові автомобілі

Сьогодні, 26 листопада службові автомобілі підвищеної прохідності типу «Renault Duster» отримали поліцейські офіцери Городоцької територіальної громади.

Сертифікат та ключі від службових автомобілів голові Городоцької територіальної громади Сергію Поліщуку вручили очільник Рівненської ОДА Віталій Коваль, його перший заступник Сергій Подолін та керівник Головного управління Нацполіції області Олексій Камишанський.

«Кожен житель нашої громади хоче відчувати себе захищеним. А відчуття безпеки можна досягти лише тоді, коли кваліфікований поліцейський живе і працює в громаді. Так він може щохвилинно аналізувати стан справ і в разі небезпеки, миттєво прийти на допомогу», – зазначив  голова Городоцької ТГ Сергій Поліщук.

Крім автівок, поліцейським офіцерам також вручили термопринтери, вогнегасник, аптечки, пошукові та тактичні ліхтарики, бензопили, помпові рушниці, троси-буксирувальні.

Нагадаємо, що Городоцька сільська рада взяла  участь у проєкті Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади». У його рамках Городоцька територіальна громада уклала Меморандум про співпрацю з поліцією. Поліцейські пройшли багатоетапне навчання та приступили до роботи в громадах. За кошти громади було облаштовано приміщення для офіцерів поліції, придбано оргтехніку, меблі та один службовий автомобіль «Renault Duster».