Новини

У Обарові та Городку відбулися творчі звіти Городоцької школи мистецтв

У будинку культури села Городок та Обарівському ліцеї відбулися творчі звіти відділу духових та ударних інструментів Городоцької школи мистецтв та її філії в Обарові.

Разом на одній сцені виступали учні та їх викладачі. Цілий рік вихованці школи мистецтв наполегливо вчилися, відвідували музичні та художні відділення, вивчали музичну грамоту та опановували мистецтво гри на різних інструментах аби продемонструвати батькам, рідним та друзям свої уміння, таланти та здобутки на творчому щорічному звіті.

«Основне завдання школи – не лише розкрити увесь творчий потенціал дітей та молоді, а й допомогти їм реалізувати себе в улюбленій справі. Дякую викладачам музичної школи за віддану працю, а публіці за теплий прийом та овації!», – зазначає керівник КЗ «Городоцька школа мистецтв» Назар Мазур.

Юні музиканти у супроводі своїх наставників подарували глядачам справжнє свято музики. Зі сцени лунали твори класики, які гармонійно поєднувалися із сучасними музичними ритмами.

Взяв участь у заходах і Городоцький сільський голова Сергій Поліщук та його заступник з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Сергій Сайко.

«Ми ще раз переконалися, які у нас талановиті діти. Тому, неодмінно потрібно працювати над розвитком творчих здібностей молоді. Навчання у музичній школі, можливо, не усіх зробить всесвітньо відомими музикантами, але, без сумніву, ці діти стануть освіченими та успішними людьми”, – зазначає сільський голова Сергій Поліщук.