На засіданні виконкому затвердили заходи з проведення благоустрою в населених пунктах та схвалили низку місцевих програм

Сьогодні, під головуванням сільського голови Сергія Поліщука відбулося засідання виконавчого комітету Городоцької сільської ради.

У ході засідання розглянуто низку важливих питань для життєдіяльності громади.

Зокрема, затвердили заходи з проведення благоустрою в населених пунктах громади.

«Прошу наших старост, службу господарського забезпечення  вжити вичерпних заходів  для проведення заходів із впорядкування території в населених пунктах громади, кладовищах до Великодніх свят», – зазначив сільський голова Сергій Поліщук.

Потому, члени виконавчого комітету заслухали начальника відділу соціального захисту та захисту прав дітей Олену Моніну про виконання делегованих повноважень у сфері соціального захисту населення (ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»), члена виконкому Олега Жовтка з питань протипожежної безпеки на території громади.

Затвердили план роботи виконкому на ІІ квартал 2023 року та схвалили низку місцевих Програм щодо організації та проведення суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на 2023-2025 роки, розвитку агропромислового комплексу Городоцької сільської ради на 2023-2025 роки, підтримки діяльності державної установи «Городоцький виправний центр (№131)» на 2023 рік.

Також, було розглянуто питання щодо надання матеріальної допомоги жителям Городоцької територіальної громади.