Новини

У Городку відбувся благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних сил України

У неділю, 6 листопада, на базі Городоцького ліцею відбувся турнір з міні-футболу на кубок Городоцької сільської» ради, «Пам’яті героїв Городоцької громади», «Підтримки Збройних сил України» та «Закриття футбольного сезону – 2022 року».

Учасники турніру вшанували пам’ять загиблих на війні військовослужбовців-жителів територіальної громади хвилиною мовчання.

«Наш турнір з міні-футболу проводиться не лише задля розвитку спорту на території нашої громади, а також і з метою збору коштів на підтримку Збройних сил України. Дякую всім учасникам за участь у турнірі. Ви вкотре показуєте, що спорт у нашій громаді працює на головну перемогу – перемогу України у війні»,  – зазначив начальник відділу освіти, культури молоді та спорту сільської ради Володимир Грисюк відкриваючи змагання.

Загалом, участь у заході прийняло 8 команд, зокрема сім  команд з територіальної громади та гості – команда з Оржева.

Команди  були розподілені на дві групи,  де зіграли в одне коло між собою. По дві кращі команди вийшли до пів-фіналу.

Тож, Група А: «Обарів», «Мелодія», «РОКО», «Освіта», Група Б: «Орден Фенікса», «Солод» Оржів, «Раритет», «Карпилівка».

У півфінальних матчах зійшлися команди «РОКО» – «Солод» Оржів та «Карпилівка» – «Обарів».

Матч за III місце між собою зіграли футбольні команди  «РОКО» та «Карпилівка». Перемогу  здобула команда з Карпилівки.

У матчі за перше місце та кубок зіграли команди «Солод» Оржів – «Обарів». У напруженій боротьбі перемогу здобули гості нашого турніру – команда «Солод» Оржів.

Команди були нагороджені кубками, медалями та Грамотами.

«Під час турніру було зібрано понад три тисячі гривень, які будуть передані на потреби Збройних сил України. Щиро дякуємо всім, хто долучився до збору коштів та підтримує наших Захисників. Всі разом ми творимо добру справу», – розповів керівник  КЗ «Центр спорту та фізичного здоров’я» Городоцької сільської ради Сергій Яремчук.