«Пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них» – в приміщенні ЦНАПу Городоцької ТГ діяв консультпункт

Сьогодні, 18 листопада у приміщенні філії Центру надання адміністративних послуг Городоцької сільської ради, що в м.Рівне, вул. Соборна, 195 діяв консультпункт для учасників бойових дій.

Під час зустрічі начальник відділу «Рівненське бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Алла Семенюк, начальник відділу соціального захисту населення та захисту прав дітей Городоцької сільської ради Олена Моніна та начальник відділу з питань надання адміністративних послуг Городоцької сільської ради Павло Тарасович надали учасникам бойових дій роз’яснення щодо порядку надання безоплатної правової допомоги, вирішення питань соціального характеру, отримання адміністративних послуг у ЦНАПі Городоцької сільської ради.

«Символічно, що сьогоднішня зустріч з учасниками бойових дій відбулася в день сержанта Збройних сил України. Під час нашого діалогу, з ветеранами, ми надали відповіді на найбільш актуальні їх запитання та запропонували механізми їх вирішення.», – розповів начальник відділу з питань надання адміністративних послуг Городоцької сільської ради Павло Тарасович.