До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку!

Виконавчий комітет Городоцької сільської ради, відповідно до п. 25 та п. 25-1 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» затверджені Постановою ради міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року № 470, (із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 365 від 06.04.2011), щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, є основою для формування та занесення інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Перереєстрація здійснюється на підставі заяви та поданих громадянами наступних документів:

– довідка з реєстрації місця проживання;

– довідка про склад сім’ї;

– довідка з місця роботи;

– копії документів, що посвідчують особу заявника та членів його сім’ї;

– ідентифікаційні коди членів сім’ї;

– копія свідоцтва про народження неповнолітніх дітей;

– копії документів, що призвели до змін у складі сім’ї (якщо таке відбулося);

– копії пільгових документів (за наявності);

– інформаційні довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотеки, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта.

Отже, звертаємося з проханням до кожного громадянина, що перебуває на обліку, про своєчасне надання зазначених документів до своєї особової справи для мінімізації відповідних пошукових дій та уникнення різних несподіванок після прийняття рішення про зняття з квартирного обліку.

Громадяни, які станом на 01 січня 2022 року не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов, тому будуть зняті з квартирного обліку.

Прийом документів проводиться у виконавчому комітеті Городоцької сільської ради за адресою: Рівненська область, Рівненський район, с.Городок, вул.Шевченка, 4.

СКАЧАТИ ЗРАЗОК ЗАЯВИ