Про початок оцінювання корупційних ризиків

Городоцька сільська рада інформує про початок  проведення оцінювання корупційних ризиків у відповідності вимог Розділу ІІІ Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28 грудня 2021 року № 830/21 на підставі прийнятого рішення виконавчого комітету Городоцької сільської ради №130 від 22 липня 2022 року «Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Городоцької сільської ради» (https://gorodok-gromada.gov.ua/rishennia-vykonkomu-2022-rik-vid-22-07-2022-130/).

ОПИТУВАННЯ ДЛЯ АКТИВНИХ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Шановні мешканці громади, запрошуємо вас долучитися до анонімного опитування, яке проводиться в межах проєкту «Доброчесна територіальна громада». Цей проект реалізується Городоцькою сільською радою спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції та має на меті допомогти нашій територіальній громаді розробити та впровадити інструменти доброчесності у своїй діяльності.

Опитування є частиною оцінювання корупційних ризиків у громаді та допоможе нам зрозуміти, які є проблеми в громаді, що їх зумовлює та як їх можна усунути. Одержані результати ми використаємо для підготовки антикорупційної програми територіальної громади.

Опитування є цілком анонімним, тому кожний заохочується до висловлення думок вільно та відверто – це не створить для респондента жодних негативних наслідків.

Хто може пройти таке опитування?

– Представники бізнесу

– Керівники чи члени громадських організацій та медіа (ЗМІ)

– Керівники комунальних підприємств

– Мешканці громади – отримувачі послуг (соціальних та адміністративних)

Як пройти опитування?

Для того, щоб взяти участь в опитуванні необхідно мати доступ до інтернету та кілька хвилин вільного часу.

Анкети доступні за посиланнями:

ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ЗМІ: https://docs.google.com/forms/d/1mqrfoTVZ0l6G_E1rcGcHWQVl7yowiYG9kNBvV4AN9kc/edit

 ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ОРГАНІЗАЦІЙ, ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ:https://forms.gle/7t8MrukBMj5LF8FY7  

ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ ПОСЛУГ В ГРОМАДІ: https://forms.gle/BDqXEhkoGcxKF1ke8  

ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ: https://forms.gle/zS1Lup1snnYNTTvw8  

Дата оприлюднення 01.08.2022

ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва між територіальною громадою Городоцької сільської ради та територіальною громадою Корнинської сільської ради у формі делегування виконання окремих завдань у сфері архітектури та будівництва

 Відповідно до пункту 2 статті 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі рішення Городоцької сільської ради від 11 липня 2022 року № 1034 «Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад», розпорядження сільського голови Городоцької сільської ради від 29 липня 2022 року № 67 «Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад», Городоцькою сільською радою проводитиметься громадське обговорення пропозиції Корнинської сільської ради про початок переговорів з питань співробітництва територіальних громад, а саме: Корнинською територіальною громадою в особі Корнинської сільської ради та Городоцькою територіальною громадою в особі Городоцької сільської ради у сфері архітектури та будівництва у формі делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів.

Громадське обговорення проводитиметься в приміщенні Городоцької сільської ради 16 серпня 2022 року о 10 годині, за адресою: Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Городок, вул. Шевченка, буд. 4.

Пропозиції, висновки, зауваження та побажання учасників громадського обговорення із зазначенням прізвища, імені, по батькові приймаються на поштову адресу або на електронну адресу протягом 15 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення.

Адреса для листування: вул. Шевченка, 4, с. Городок, 35331, Рівненська обл., Рівненський р-н

Електронна пошта: gorodoksrada@gmail.com

Телефон: 068 90 44 993

Організатор проведення громадських обговорень:

виконавчий комітет Городоцької сільської ради.

Дата оприлюднення 17.06.2022

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення громадського обговорення кандидатури старости Городоцької сільської ради
Карпилівського старостинського округу № 3

 Комісія з організації та проведення громадського обговорення кандидатури старости  Городоцької сільської ради Карпилівського старостинського округу № 3, створена розпорядженням сільського голови Городоцької сільської ради  № 54 від 16 червня 2022 року, інформує про проведення громадського обговорення кандидатури Чубка Олега Ярославовича на посаду старости Городоцької сільської ради Карпилівського старостинського округу № 3 шляхом відвідування членами вказаної комісії місць проживання жителів Карпилівського старостинського округу № 3 Городоцької сільської ради, які є повнолітніми та мають право голосу на виборах і зареєстровані  у старостинському окрузі.

Побудинкове опитування відбудеться  24-26 червня 2022 року на території Карпилівського старостинського округу № 3 Городоцької сільської ради (села Караєвичі, Карпилівка, Метків, Михайлівка, Понебель, Рубче)  з наданням жителям округу заповнити підписні листи-опитування щодо підтримки зазначеної вище кандидатури  на посаду старости Городоцької сільської ради.

Докладніше ознайомитися з даними про кандидата (фото та автобіографія) можливо  з  інформаційної листівки, яка виготовлена  Комісією з організації та проведення обговорення кандидатури  старости Городоцької сільської ради  Карпилівського старостинського округу № 3.   

Одночасно повідомляємо, що засідання Комісії з організації та проведення обговорення кандидатури старости Городоцької сільської ради  Карпилівського старостинського округу № 3 стосовно підведення підсумків громадського обговорення (наслідки опитування жителів)  відбудеться 28 червня 2022 року об 11-00 годині в приміщенні будинку культури села Городок.

Жителі старостинського округу, які з певних причин не були опитані, мають право підписати підписні листи під час громадського обговорення кандидатури старости, а саме, 28 червня 2022 року,  у день засідання Комісії з організації та проведення обговорення кандидатури старости Городоцької сільської ради  Карпилівського старостинського округу № 3.

Ініціатор громадського обговорення – сільський голова Сергій Васильович Поліщук.

Контактні телефони, за якими можна отримати додаткову інформацію про проведення громадських обговорень (слухань), (0362) 61-86-87, факс (0362)20-15-86.

Контактні телефони, за якими можна отримати додаткову інформацію про проведення громадських обговорень (слухань), (0362) 61-86-87, факс (0362)20-15-86.

Біографічна довідка кандидата

Комісія з організації та проведення громадського обговорення кандидатури старости  Городоцької сільської ради Карпилівського старостинського округу № 3

Запишись в добровольці з цивільного захисту – допоможи країні!

У зв’язку із актом збройної агресії Російською Федерацією значно зросли обсяги проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт на територіях, які постраждали внаслідок агресії. З початком нападу зруйновано велику кількість будівель та споруд, серед яких лікарні, навчальні заклади, житлові будинки, промислові об’єкти та заклади культурної сфери.

Зважаючи на складну обстановку та великий обсяг аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт в населених пунктах, які можливо можуть постраждати під час воєнних дій, пов’язаних із збройною агресією Російської Федерації проти України ДСНС України пропонує громадянам вступити до добровільних формувань цивільного захисту для проведення допоміжних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій: розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших заходів, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту.

Зазначені формування утворюються на тимчасовій основі. До складу добровільних формувань цивільного захисту на добровільних засадах включаються громадяни України, які за станом здоров’я придатні до військової служби та не досягли граничного віку перебування військовозобов’язаних у запасі другого розряду. Діяльність добровільних формувань цивільного захисту після завершення виконання ними допоміжних робіт припиняється.

Всі хто має бажання вступити в добровільні формування цивільного захисту, можуть заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/3jb91VO

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які прибули на територію Городоцької сільської ради!

Доводимо до Вашого відома, що за допомогою порталу «ДІЯ»  у мобільному застосунку можна зареєструватися та отримати довідку для внутрішньо переміщених осіб та у подальшому подати заявку на отримання компенсаційних виплат.

Громадяни, які не мають змоги зареєструватися самостійно через портал «ДІЯ» можуть звернутися до спеціалістів відділу соціального захисту та захисту прав дітей Городоцької сільської ради за адресою: с. Городок. вул. Шевченка, буд. 4.

КОНТАКТНІ ОСОБИ:

Городоцька сільська рада відповідальна особа – МОНІНА Олена Олексіївна, тел.: +38(098)2923419; ГУСАКОВСЬКА Юлія Олексіївна, тел.:+38(067)4704518; 

Обарівський старостинський округ № 1, – МОНІНА Олена Олексіївна, тел.: +38(098)2923419; ШЕВЧУК Марія Олександрівна, тел.: +38(068)0003454; 

Бронниківський старостинський округ № 2, – МОНІНА Олена Олексіївна, ел.: +38(098)2923419; Денисюк Наталія Ярославівна, тел.: +38(097) 6551902.