Дата оприлюднення 25.02.2025

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля (ПрАТ «Рівнеазот»)

Дата оприлюднення 24.01.2025

Повідомлення про визнання протиправним та скасування нормативно-правового акту – рішення Городоцької сільської ради від 14.07.2021 №588  по справі №460/674/25

Дата оприлюднення 06.01.2025

Повідомлення про намір зміни тарифів на виробництво та постачання теплової енергії Державним підприємством «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№131)»

Дата оприлюднення 23.12.2024

Повідомлення про визнання протиправним та скасування нормативно-правового акту – рішення Городоцької сільської ради від 14.07.2021 №588 

Дата оприлюднення 13.11.2024

Оголошення про початок громадського обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань у сфері архітектури та будівництва

Дата оприлюднення 16.09.2024

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля (ПрАТ «Рівнеазот»)

Звіт з оцінки впливу на довкілля стосовно планованої діяльності «Операції у сфері поводження з відходами, що не є небезпечними, потужністю 100 тонн на добу або більше при експлуатації діючих промислових майданчиків шламонакопичувачів цехів складних мінеральних добрив та хімічної підготовки води ПрАТ «РІВНЕАЗОТ»

Дата оприлюднення 17.07.2024

Повідомлення про намір суб’єкта господарювання отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата оприлюднення 05.04.2024

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ «ЗАХІД-МЕТАЛ» щодо експлуатації об’єкта оброблення відходів, що не є небезпечними, потужністю менше 100 тонн на добу, за адресами: 35331, Рівненська область, Рівненський район, с. Городок, вул. Штейнгеля барона, 3А (виробничий майданчик № 1) та вул. Штейнгеля Барона, 86 (виробничий майданчик № 2) (реєстраційний номер справи № 7257 від 03.04.2024 в Реєстрі справ з ОВД на національній онлайн-платформі «ЕкоСистема»)

Дата оприлюднення 06.02.2024

Заява
про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
проекту містобудівної документації

«Внесення змін до генерального плану та плану зонування території села Городок Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області»

У зв’язку з розробленням містобудівної документації села Городок, відповідно до Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Про стратегічну екологічну оцінку» виконавчий комітет Городоцької сільської ради оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту, а саме: «Генеральний план з розробкою плану зонування території села Городок  Рівненського району Рівненської області »

(проєкту документа державного планування місцевого та регіонального рівнів)

1. Замовник

Городоцька сільська рада (35314, Рівненська область, Рівненський район, с. Городок, вул. Шевченка, буд. 4; Код ЄДРПОУ:  04387183); Контактні телефони: (0362) 61-86-87, (0362) 20-15-86)

2. Вид та основні цілі МД та його зв’язок з іншою МД.

Вид – містобудівна документація на місцевому рівні – генеральний план та план зонування території.

Внесення змін до генерального плану та плану зонування території села Городок розробляється згідно рішення Городоцької сільської ради від 13 лютого 2019 року № 1995.

Зміни вносяться до генерального плану с. Городок, затвердженого рішенням Городоцької сільської ради від 28.05.2013 № 545 та плану зонування території с. городок, затвердженого рішенням Городоцької сільської ради від 16 грудня 2014 року №1020.

Завданнями внесення змін до генерального плану та плану зонування території населеного пункту є:

  • обґрунтування майбутніх потреб і визначення переважних напрямів використання територій;
  • урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування, забудови та іншого використання територій з дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства;
  • обґрунтування та визначення територій для містобудівних потреб;
  • забезпечення раціонального розселення та визначення напрямів сталого розвитку населеного пункту;
  • визначення територій, що мають особливу екологічну, рекреаційно-оздоровчу, наукову, естетичну, історико-культурну цінність, встановлення, передбачених законодавством, обмежень на їх планування, забудову та інше використання;
  • розроблення містобудівних заходів щодо охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів;
  • розроблення заходів щодо пожежної безпеки.

При внесення змін до генерального плану та плану зонування території враховуються Схема планування території Рівненської області (затверджена від 31.03.2012року), Положення схеми районної планіровки Рівненського району, чинність якої продовжено рішенням Рівненської районної ради від 19.04.2013 року № 1080 в частині, що не суперечить Схемі області, Стратегія розвитку Рівненської області на період до 2027 року (затверджена рішенням Рівненської обласної ради від 13 березня 2020 року №1618), Програма державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря на 2022 – 2026 роки Рівненської зони (затверджена розпорядженням голови ОДА від 18.10.2022 № 328), Програма охорони навколишнього природного середовища на території Городоцької сільської ради на 2024-2026 роки (затверджена рішенням Городоцької сільської ради від 15.11.2023 № 1477), Програма розвитку земельних відносин та охорони земель на території Городоцької сільської ради на 2024-2026 роки (затверджена рішенням Городоцької сільської ради від 15.11.2023 № 1478), Програма економічного та соціального розвитку території  Городоцької сільської територіальної громади на 2024 рік (затверджена рішенням Городоцької сільської ради від 05.12.2023 № 1530), детальних планів територій, розроблених та затверджених у відповідності до чинного законодавства, земельного кадастру, заяв щодо забудови та іншого використання території.

3. Якою мірою МД визначає умови для здійснення діяльності або надання документів дозвільного характеру на реалізацію видів діяльності та об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури ОВД.

Відповідно до частини першої статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», здійснення оцінки впливу на довкілля є обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження планованої діяльності, визначеної частинами другою і третьою статті третьої. Така планована діяльність підлягає оцінці впливу на довкілля до прийняття рішення про провадження планованої діяльності.

У рамках етапу визначення обсягу СЕО можливим вбачається лише формування орієнтовного переліку видів діяльності, які однозначно передбачені в контексті подальшої реалізації планувальних рішень МД та відповідно до статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» потребують здійснення процедури ОВД у розрізі сфер господарської діяльності у тій чи іншій функціональній зоні, що розглядаються у МД.

Внесенням змін до генерального плану та плану зонування території села Городок Рівненського району Рівненської області передбачено розміщення і подальше функціювання наступних об’єктів, що потребують здійснення оцінки впливу на довкілля:

територія індустріального парку орієнтовною площею 70 га.СЗЗ від 100 до 500м;

територія виробничого призначення з СЗЗ 500м, (північна частина села), орієнтовна площа 4.8 га;

територія виробничого призначення з СЗЗ 500м, (північна частина села), орієнтовна площа 2.5га та 4.5 га;

територія виробничого призначення з СЗЗ 300м, (північна частина села), орієнтовна площа 1.7га;

територія виробничого призначення з СЗЗ 100м, (південно-східна частина села), орієнтовна площа 6.8га;

територія виробничого призначення з СЗЗ 300м, (південно-східна частина села), орієнтовна площа 10.7га;

територія виробничого призначення з СЗЗ 500м, (південно-східна частина села), орієнтовна площа 11.7га;

територія виробничого призначення з СЗЗ 100м, (східна частина села), орієнтовна площа 20.3га;

територія виробничого призначення з СЗЗ 300м, (східна частина села), орієнтовна площа 10.8га;

територія виробничого призначення з СЗЗ 300м, (західна частина села), орієнтовна площа 0.4 га;

очисні споруди (на схід від села).

Умови для реалізації видів діяльності та об’єктів, які матимуть значний вплив на довкілля, визначаються відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Згідно зі ст. 24 регулюється вибір, надання земельних ділянок та зміна функціонального призначення територій.

Генеральний план села Городок Городоцької сільської ради є містобудівною документацією місцевого рівня, яка призначена для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території, на якій реалізуються повноваження Городоцької сільської ради.

Генеральний план визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження нерухомих об’єктів культурної спадщини та пам’яток археології,традиційного характеру середовища історичних населених пунктів.

Генеральним планом села Городок вирішуються наступні питання:

  • обґрунтування майбутніх потреб і визначення переважних напрямів використання територій;
  • урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування, забудови та іншого використання територій з дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства;
  • обґрунтування та визначення територій для містобудівних потреб;
  • забезпечення раціонального розселення та визначення напрямів сталого розвитку населеного пункту;
  • визначення територій, що мають особливу екологічну, рекреаційно-оздоровчу, наукову, естетичну, історико-культурну цінність, встановлення передбачених законодавством обмежень на їх планування, забудову та інше використання;
  • розроблення містобудівних заходів щодо охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів;
  • розроблення заходів щодо пожежної та техногенної безпеки.

З наведених питань, окрім генерального плану населеного пункту виконаний проект «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту на мирний час, особливий період», та план зонування території.

Умови для реалізації видів діяльності та об’єктів, які матимуть значний вплив на довкілля, визначаються генеральним планом відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Генеральний план с. Городок є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні і призначений для обґрунтування здійснення довгострокової стратегії планування і забудови території даного населеного пункту. План зонування території встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови, ландшафтної організації території.

Відповідно, на підставі генерального плану населеного пункту та плану зонування території в майбутньому будуть розроблені детальні плани територій, які згідно зі ст. 19 Закону, зокрема, визначають:

  • функціональне призначення, режим та параметри забудови однієї чи декількох земельних ділянок, розподіл територій згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами;
  • містобудівні умови та обмеження;
  • потребу в підприємствах і закладах обслуговування населення, місце ї розташування;
  • доцільність, обсяги, послідовність реконструкції забудови;
  • черговість та обсяги інженерної підготовки території;
  • систему інженерних мереж;
  • порядок організації транспортного і пішохідного руху;
  • порядок комплексного благоустрою та озеленення, потребу у формуванні екосистем.

Містобудівні умови та обмеження згідно зі ст.29 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» включають, зокрема:

  • відповідність цільового та функціонального призначення земельної ділянки містобудівній документації на місцевому рівні;
  • планувальні обмеження (охоронні зони пам’яток культурної спадщини, межі історичних ареалів, зони регулювання забудови, зони охоронюваного ландшафту, зони охорони археологічного культурного шару, в межах яких діє спеціальний режим їх використання, охоронні зони об’єктів природно-заповідного фонду, зони санітарної охорони);
  • охоронні зони об’єктів транспорту, зв’язку, інженерних комунікацій, відстані від об’єкта, що проектується, до існуючих інженерних мереж.

Для об’єктів господарської діяльності важливим є визначення класу небезпеки та встановлення розміру санітарно-захисної зони.

В генеральному плані села Городок планувальні обмеження представлені санітарно-захисними зонами від комунальних об’єктів. Вони відносяться до І-V класу шкідливості. 

Планувальні обмеження:

Об’єкти

Санітарно-захисна зона

Примітки

1. Сільськогосподарські об’єкти

Виробничі підприємства з СЗЗ 1 км

1 км

Існує

Виробничі підприємства з СЗЗ 500м

500м

Проект

Виробничі підприємства з СЗЗ 300м

300м

Проект

Виробничі підприємства з СЗЗ 100м

100м

Існує та Проект

Виробничі підприємства з СЗЗ 50м

50м

Існує та Проект

2. Комунальні об’єкти

Артезіанська свердловина

30,0 м

Існує

Артезіанська свердловина

30,0 м

Проект

КНС

15 м

Проект

Кладовище

300 м

Існує та Проект

Сміттєзвалище

500м

Проект

3. Транспортні, транзитні коридори

ЛЕП 10 кВ

10м

Існує

ЛЕП 110 кВ

20 м

Існує

ЛЕП 35 кВ

15м

Існує

Автодорога Н-22

50 м

Існує

Автодорога С 181501

25м

Існує

Автодорога Т 18-32

25 м

Існує

Залізниця

100 м

Існує

4. Водоохоронні зони

Ставки

25 -50м

 Існує

Річка

25 м

Існує

Меліоративні канави

6 м

Існує

Визначення обсягу СЕО.

Обсяг стратегічної екологічної оцінки визначається переліком основних екологічних проблем наявних на території села.

Визначення основних екологічних проблем:

Основними екологічними проблемами с. Городок є:

  1. Повітряний басейн:

-забруднення повітряного басейну автотранспортом.

  1. Водні ресурси:

– відсутність встановлених меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг.

-відсутність централізованої каналізації;

-відсутність системи очищення дощових і талих вод.

  1. Земельні ресурси:

-інтенсивне сільськогосподарське використання земель;

-відсутність геоекологічної інфраструктури (лісосмуги, пасовища,тощо);

-зниження родючості ґрунтів;

– наявність кладовища традиційного поховання в межах населеного пункту.

  1. Здоров’я населення:

-незадовільна доступність та якість питної води . (підземні води слабо солонкуваті).

  1. Санітарна очистка території:

-нездійснення роздільного збору ТПВ;

-наявність несанкціонованих сміттєзвалищ.

4. Ймовірні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, та для територій з природоохоронним статусом.

а) для довкілля, в тому числі для здоров’я населення:

  • влаштування централізованої системи водовідведення, що дозволить знизити рівень забруднення ґрунтових вод;
  • влаштування водопровідного господарства, що дасть змогу підвищити якість питної води;
  • відновлення та створення нових площ зелених насаджень, зон рекреаційного призначення, що забезпечуватиме зниження негативного впливу на навколишнє природне середовище від забруднення автотранспортом;
  • закриття існуючого кладовища, та виділення території під нове, щоб в СЗЗ не потрапляла житлова та громадська забудова;
  • звільнення території села від несанкціонованих полігонів/сміттєзвалищ позитивно вплине на всі сфери довкілля та здоров’я населення;
  • ймовірне підвищення рівнів хімічного забруднення повітря стаціонарними джерелами, у зв’язку із розвитком промислового сектору;
  • ймовірне підвищення рівнів акустичного дискомфорту за рахунок збільшення кількості автомобільного транспорту.

В ході здійснення СЕО мають бути оцінені ймовірні наслідки реалізації документа державного планування зокрема, мають бути оцінені наслідки для таких компонентів довкілля:

ґрунти;

атмосферне повітря;

водні ресурси;

стан фауни, флори, біорізноманіття, землі;

кліматичні фактори;

у тому числі для здоров’я населення.

Під час здійснення СЕО, варто оцінити ймовірні наслідки від проектних об’єктів промисловості на здоров’я населення.

б) для територій з природоохоронним статусом:

  • території ПЗФ в межах населеного пункту відсутні.

в) транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення

  • населений пункт, для якого розробляється генеральний план з планом зонування, знаходиться на території Рівненської області, яка не межує з сусідніми державами — транскордонні наслідки відсутні.

5. Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі, якщо МД не буде затверджено.

Декілька можливих сценарії розвитку еколого-економічних процесів:

– пасивного розвитку (нульовий): представлений документ державного планування не затверджується та не виконується;

– інтенсивного розвитку (трендовий): представлений документ державного планування затверджується, але не виконується в повній мірі;

– раціонального розвитку територій (оптимістичний): представлений документ державного планування затверджується та виконується.

У контексті СЕО генерального плану з розробкою плану зонування села Городок і з метою розгляду альтернативних проектних рішень та їх екологічних наслідків передбачається розглянути варіант «нульовий сценарій», без впровадження проектних змін.

Пропонується затвердження внесення змін до генерального плану та плану зонування села Городок, оскільки він є оптимальним відповідно до реальних умов та найбільш повно відповідає цілям територіальної громади. При виборі альтернатив планується розглянути варіанти впровадження заходів з оптимального принципу формування території, не допущення погіршення стану навколишнього середовища.

6. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час СЕО

Предметом стратегічної екологічної оцінки є проектні рішення генерального плану та плану зонування території, їх потенційний вплив на стан довкілля та здоров’я населення.

Наявні дослідження існуючого стану:

Протоколи дослідження повітря населених місць № 1332,1333,1334,1335,1336 від 15/16 червня 2023 року виконані ТОВ «Волиньекопромпроект»;

Протоколи проведення дослідження шумового навантаження та інфразвуку № 1082,1083, 1084, 1085, 1086, 1087, 1088, 1089, 1090, 1091 від 15/16 червня 2023 року виконані ТОВ «Волиньекопромпроект».

З огляду на стратегічний характер такого виду документації як генеральний план та план зонування території, ключове значення у виконанні стратегічної екологічної оцінки проекту такого документу мають методи стратегічного аналізу. Насамперед, буде застосований аналіз контексту стратегічного планування, що передбачає встановлення зв’язків з іншими документами державного планування та дослідження нормативно-правових умов реалізації рішень генерального плану.

Застосування цільового аналізу при проведенні стратегічної екологічної оцінки дозволить встановити відповідність рішень генерального плану загальним цілям охорони довкілля та забезпечення безпечного для здоров’я населення середовища існування.

В ході СЕО передбачено провести оцінку факторів ризику і потенційного впливу на стан довкілля, врахувати екологічні завдання місцевого рівня в інтересах ефективного і стабільного екологічного і соціально – економічного розвитку міста та підвищення умов життя населення.

Виконання стратегічної екологічної оцінки здійснюється шляхом застосування підходів і методів, які засновані на оцінці впливу. Такі дослідження передбачають:

– характеристику поточного стану довкілля, у тому числі здоров’я населення, на території, яку охоплює проект;

– оцінити величину і значимість впливів і ризиків;

– розробити заходи, спрямовані на запобігання та мінімізацію негативних впливів і посилення позитивних впливів.

Основним критерієм під час стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації є її відповідність державним будівельним нормам, санітарним нормам і правилам України, законодавству у сфері охорони навколишнього природного середовища.

В ході СЕО передбачено провести оцінку факторів ризику і потенційного впливу на стан довкілля, врахувати екологічні завдання місцевого рівня в інтересах ефективного і стабільного екологічного і соціально – економічного розвитку міста та підвищення умов життя населення.

7. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання МД.

Для покращення містобудівного та рекреаційного середовища, охорони довкілля, рекомендовано виконання ряду планувальних та інженерних заходів по облаштуванню території відповідно вимог ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій» :

встановлення ліній регулювання для проектної забудови із врахуванням проектних житлових кварталів у межах населеного пункту

– встановлення нормативних проектних санітарно-захисних зон від джерел шкідливості проектних та існуючих підприємств ;

– встановлення всіх планувальних обмежень від інженерних мереж та споруд, інших об’єктів (об’єктів енергопостачання, водопостачання, каналізування, газопостачання, тощо);

– забезпечення організованого водовідведення дощових вод та їх очистка;

– забезпечення санітарного очищення території із дотримання вимог щодо роздільного збирання сміття із його послідуючим видаленням на полігон;

– забезпечити територію локальними очисними спорудами з бензомаслоуловлювачами для поверхневих стічних вод та локальними очисними спорудами для побутових стічних вод.

У відповідністю з державною політикою в галузі енергозбереження, забезпечення екологічної безпеки, раціонального використання природних ресурсів, при будівництві об`єктів доцільно максимально повно використовувати сучасні високоефективні еко-енергозберігаючі технології та матеріали, інженерне обладнання з високим коефіцієнтом корисної дії, тощо.

Заходи спрямовані на запобігання, відвернення, уникнення, зменшення, усунення значного негативного впливу на навколишнє середовище:

  • дотримання нормативних меж санітарно-захисної зони;
  • облаштування ділянок водопровідних споруд, прокладка мереж водопостачання по території;
  • трансформація та розвиток транспортної мережі з урахуванням необхідності забезпечення протишумового захисту та дотримання нормативних санітарних розривів;
  • розширення мережі зелених насаджень загального та обмеженого користування з урахуванням нормативних показників; формування зелених насаджень спеціального призначення;
  • підвищення ефективності системи санітарного очищення території;
  • впровадження новітніх енергоефективних технологій;

При здійсненні планованої діяльності у відповідності до вимог статті 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу на здоров’я населення шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів будуть розглядатися: – відповідні організаційні, господарські, технічні, технологічні, архітектурно-будівельні та інші заходи щодо попередження утворення та зниження шуму до рівнів, установлених санітарними нормами; – заходи радіаційної безпеки, відповідних санітарних правил, а також заходи встановлені нормами, іншими актами законодавства, що містять вимоги радіаційної безпеки

В цілому, розроблений у відповідності до державних будівельних норм, санітарних норм і правил проект містобудівної документації не матиме негативних наслідків виконання документа державного планування, а сприятиме інвестиційної привабливості населеного пункту та області в цілому.

8. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку

Пропонується така структура Звіту із СЕО:

1) зміст та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування;

2) характеристику поточного стану довкілля, у тому числі здоров’я населення, та прогнозні зміни цього стану, якщо документ державного планування не буде затверджено (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);

3) характеристику стану довкілля, умов життєдіяльності населення та стану його здоров’я на територіях, які ймовірно зазнають впливу (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);

4) екологічні проблеми, у тому числі ризики впливу на здоров’я населення, які стосуються документа державного планування, зокрема щодо територій з природоохоронним статусом (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);

5) зобов’язання у сфері охорони довкілля, у тому числі пов’язані із запобіганням негативному впливу на здоров’я населення, встановлені на міжнародному, державному та інших рівнях, що стосуються документа державного планування, а також шляхи врахування таких зобов’язань під час підготовки документа державного планування;

6) опис наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, у тому числі вторинних, кумулятивних, синергічних, коротко-, середньо- та довгострокових (1, 3-5 та 10-15 років відповідно, а за необхідності – 50-100 років), постійних і тимчасових, позитивних і негативних наслідків;

7) заходи, що передбачається вжити для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування;

8) обґрунтування вибору виправданих альтернатив, що розглядалися, опис способу, в який здійснювалася стратегічна екологічна оцінка, у тому числі будь-які ускладнення (недостатність інформації та технічних засобів під час здійснення такої оцінки);

9) заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення;

10) опис ймовірних транскордонних наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення (за наявності);

11) резюме нетехнічного характеру інформації, передбаченої пунктами 1-10 цієї частини, розраховане на широку аудиторію.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку має відповідати вимогам ч. 2 ст. 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Методичним рекомендаціям щодо здійснення стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації, затвердженим Наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 18 жовтня 2023 року № 705.

9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання

Усі зауваження і пропозиції, та строки їх подання від громадськості до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, необхідно надсилати до Городоцької сільської ради (Код ЄДРПОУ:  04387183) за адресою:

35314, Рівненська область, Рівненський район, с. Городок, вул. Шевченка, буд. 4;

Контактний телефон: (0362) 61-86-87, (0362) 20-15-86)

E-mail: gorodoksrada@gmail.com

Відповідальна особа: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради – Опанасик Тетяна Миколаївна

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, каб. 82

Телефон: +38(068)9044993

E-mail: arh.gorodok.rv@gmail.com

Строки подання:

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються протягом 10 днів з дня її оприлюднення (до 16 лютого 2024 року).

_____________

Дата оприлюднення 15.12.2023

Повідомлення про намір зміни тарифів на виробництво та постачання теплової енергії Державним підприємством «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№131)»

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130, Державне підприємство «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№131)» доводить до відома споживачів, що має намір здійснити у 2023 році зміну тарифів на виробництво та постачання теплової енергії.

Коригування тарифів здійснюється у зв’язку зі зміною твердого палива з вугілля на напівбрикет торф’яний.

Діючий тариф на виробництво та постачання теплової енергії затверджений рішенням виконавчого комітету №210 від 24 грудня 2021 року, введений у дію з моменту оприлюднення рішення.

Т А Р И Ф И
на виробництво та постачання теплової енергії Державним підприємством «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№131)»

№/п

  Послуга

Діючий тариф

Коригований тариф

1.

Виробництво та постачання теплової енергії

Виробництво та постачання теплової енергії виробленої  з  використанням вугілля

для населення,

грн. за Гкал ( без ПДВ)

Виробництво та постачання теплової енергії виробленої  з  використанням напівбрикету торф’яного

для населення,

грн. за Гкал ( без ПДВ)

2900,00

2900,00

Для надання зауважень та пропозицій звертайтесь на електронну пошту: 612712@ukr.net або за адресою: 35331, Рівненська область, Рівненський район, с.Городок, вул.Барона Штейнгеля, 92Е з 15.12.2023 по 21.12.2023 року.

Дата оприлюднення 22.11.2023

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

«Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Городоцької сільської ради Рівненського району» в. т. числі звіт СЕО.

ДПТ розробляється на підставі Розпорядження голови Рівненської РДА від 04 квітня 2019 року № 136

Основні цілі даного Детального плану території» :

  • Функціонування індустріального парку, виробничої забудови, логістичних центрів, транспортних коридорів та інженерної інфраструктури
  • уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації;
  • становлення ліній регулювання забудови;
  • визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;
  • визначення містобудівних умов та обмежень;
  • забезпечення комплексності забудови території;
  • попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території;
  • організації транспортного і пішохідного руху;
  • охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки;
  • комплексного благоустрою та озеленення;
  • гармонійна інтеграція виробничих будівель та споруд, їх елементів благоустрою в існуючу забудову, із комплексним благоустроєм. Оптимальне розміщення об’єктів виробничої забудови, з врахуванням всіх планувальних вимог та обмежень.

Проектна територія знаходиться у східній частині від села Городок Рівненського району Рівненської області

Земельні ділянки межують з землями для  ведення особистого селянського господарства, ґрунтовими дорогами та виробничою зоною на заході.

Орієнтовні техніко-економічні показники ДПТ:

  • Загальна площа в межах розробки 53 га
  • Максимальний клас шкідливості – 2 клас із 500-метровою санітарно-захисною зоною
  • Орієнтовна площа підприємств 4 класу шкідливості = 3,8 га із 100-метрової СЗЗ та 3,4 га із 200-метровою СЗЗ
  • Орієнтовна площа підприємств 3 класу шкідливості = 9,3 га
  • Орієнтовна площа підприємств 2 класу шкідливості = 36,2 га

2.Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Городоцька сільська рада

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Проект документа державного планування та Звіт про його стратегічну екологічну оцінку розміщено на офіційному вебсайті Городоцької сільської ради за посиланням: https://gorodok-gromada.gov.ua/publichni-hromadski-obhovorennia/, а у сільських населених пунктах на дошках оголошень органу місцевого самоврядування.

Громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Городоцької сільської ради Рівненського району розпочато з дня його оприлюднення, а саме – 22 листопада 2023 року, на офіційному вебсайті Городоцької сільської ради та триватиме упродовж 30 днів, до 21 грудня 2023 року.

б) способи участі громадськості:

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку та проєкту документа державного планування. Відповідно до п. 7 ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником і вносяться ним до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Громадські слухання відбудуться 21 грудня 2023 року о 10 годині за адресою: 33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, каб. 82 – відділ архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Відділ архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради. 33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, каб. 81-82 Телефон: +38(068)9044993 E-mail: arh.gorodok.rv@gmail.com Контактна особа : начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради – Опанасик Тетяна Миколаївна.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Відділ архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, каб. 81-82

Телефон: +38(068)9044993

E-mail: arh.gorodok.rv@gmail.com

Контактна особа: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради – Опанасик Тетяна Миколаївна

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Городоцької сільської ради Рівненського району та звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту детального плану території оприлюднено на офіційному вебсайті Городоцької сільської ради за посиланням: https://gorodok-gromada.gov.ua/publichni-hromadski-obhovorennia/.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

Дата оприлюднення 02.10.2023

Інформаційне

повідомлення про початок процедури попереднього розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме: «Внесення змін до генерального плану села Городок Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області»

1. Внесення змін до генерального плану села Городок Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області розроблено на підставі рішення Городоцької сільської ради від 13 лютого 2019 року № 1995 «Про надання дозволу на внесення змін у Генеральний план села Городок».

2. Завдання на внесення змін до плану зонування території с. Городок Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області: 

Ч.ч.

Складова завдання

Зміст

І Загальні положення

1.1.

Підстава для проектування

(Рішення сесії відповідної ради, Лист-замовлення, Договір №)

Рішення Городоцької сільської ради 13 лютого 2019 року № 1995

1.2.

Замовник розроблення генерального плану

(повні реквізити)

Городоцька сільська рада.

Поштовий індекс: 35331

Адреса: Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Городок, вул. Шевченка, буд.4 Тел.: 0362-61-86-87.

E-mail: gorodoksrada@gmail.com

1.3.

Розробник плану зонування

 (проектна організація, повні реквізити)

ДП УДНДІПМ «Діпромісто» 30350, Рівненська обл., м. Рівне, вул. 16 Липня , буд.38 , тел.(0312)62-08-63,  dipromisto-rivne@ukr.net.

1.4.

Вихідні дані, у т.ч. топогеодезична основа (надаються замовником)

1.      Генеральний план с. Городок;

2.      Топогеодезична зйомка виконана ФОП Гусарук О.В. в 2019 році в УСК 2000

1.5.

Стадійність проектування

П

1.6.

Терміни проектування

Згідно умов договору

1.7.

Умови передачі проекту замовнику

По завершенню фінансування робіт з розроблення містобудівної документації замовнику надається:

– один екземпляр графічних та текстових матеріалів містобудівної документації для проходження архітектурно-містобудівної ради та громадських слухань;

– три екземпляри графічних та текстових матеріалів містобудівної документації після доопрацювання з врахуванням пропозицій, зауважень тощо.

  За згодою замовника по одному екземпляру містобудівної документації виконавець передає :

–  обласному органу з питань містобудування та архітектури Рівненської області.

1.8.

Вихідна проектна та містобудівна документація

1.Схема зонування території с. Городок.

2.Пояснювальна записка.

ІІ. Основні вимоги до проекту

2.1

Законодавче та нормативне забезпечення

План зонування території розроблений  на основі рішень генплану у відповідності з:

Законом України «Про регулювання містобудівної  діяльності».

ДБН Б.1.1-22:2017 «Склад та зміст плану зонування території (зонінг)»

2.2

Основна мета проекту

Визначення меж зон (підзон) однорідних видів та умов використання на території населеного пункту і встановлення, диференційовано по зонах (підзонах), містобудівних регламентів.

Регулювання, планування та забудови територій з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів; раціонального використання території населеного пункту; створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво шляхом забезпечення можливості вибору інвестором найбільш ефективного виду використання земельної ділянки для містобудівних потреб; забезпечення вільного доступу громадян до інформації стосовно розвитку населеного пункту.

2.3

Вимоги до проекту та завдання проекту

1.      План зонування території (зонінг) виконати з урахуванням   рішень Генерального плану населеного пункту;

2.      Схему зонування території с. Городок виконати  в масштабі 1:5000 як схему загального зонування.

2.4

Склад графічних та текстових матеріалів

Графічні матеріали:

Схема зонування території с.Городок  Рівненського району Рівненської  області М 1:5000

Текстові матеріали:  ( у вигляді пояснювальної записки ):

–  Класифікація територіальних зон

–   Перелік переважних і супутніх видів забудови та використання земельних ділянок.

2.5

Особливі вимоги

3 примірники  графічних матеріалів на оптичному диску у форматі JPEG,TIF, PDF

2.6

Умови погодження проекту

Погодження проекту здійснює замовник за участю розробників

 3. Відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для їх розроблення:- замовник – Городоцька сільська радарозробник – ДП УДНДІПМ «Діпромісто» 30350, Рівненська обл., м. Рівне, вул. 16 Липня , буд.38 , тел.(0312)62-08-63, dipromisto-rivne@ukr.net.підстава – рішення Городоцької сільської ради від 13 лютого 2019 року № 1995 «Про надання дозволу на внесення змін у Генеральний план села Городок».

4. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань та умови участі в них:громадські слухання відбудуться 01 листопада 2023 року о 12 годині в приміщенні відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 195, каб. 82. 

5. Інформація про час і місце, де у вільному доступі протягом п’яти календарних днів до дати проведення громадських слухань (у тому числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях: з 24 по 28 жовтня 2023 року, з 17:00 до 19:00 в приміщенні відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 195, каб. 82 можна ознайомитися з матеріалами проекту містобудівної документації на паперових носіях за попереднім записом тел. 068 90 44 993.

6. Інформація про посадову особу замовника розроблення містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження):посадова особа замовника містобудівної документації та відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій – Опанасик Тетяна Миколаївна (начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради). Адреса, за якою можна надсилати пропозиції: вул. Соборна, 195, м. Рівне, Рівненська область, 33000.Пропозиції, зауваження від громадян будуть прийматися протягом 30 днів від дня опублікування оголошення на офіційному вебсайті Городоцької сільської ради до 01 листопада 2023 року.  

Зміни до генерального плану села Городок Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області

Дата оприлюднення 11.09.2023

Повідомлення про намір коригування тарифів централізованого водопостачання надавача послуг ФОП Маліновський П.О.,
який забезпечує водопостачання у частині с. Обарів Городоцької сільської ради

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130, ФОП Маліновський П.О. доводить до відома споживачів, що має намір здійснити у 2023 році зміну тарифів на комунальні послуги: централізоване водопостачання у частині с. Обарів Городоцької сільської ради.

Коригування тарифів здійснюється у зв’язку з підвищенням ціни на електроенергію.

Попередній тариф на централізоване водопостачання затверджений рішенням виконавчого комітету №51 від 30 березня 2021 року, введений у дію з 01.04.2021 року.

№/п

  Послуга

Діючий тариф

Коригований тариф

1.

Централізо-ване водопоста-чання

Населення,

грн/м3

Бюджет,

грн/м3

інші споживачі,

грн/м3

Населення,

грн/м3

Бюджет,

грн/м3

Спожива

-чі без лічиль-ника,

грн/люд

13,0

14,0

15,0

20,0

21,0

80,0

Розрахунок повної собівартості та середньозваженого тарифу на централізоване водопостачання.

Показник

Код рядка

Передбачено діючим тарифом усього, грн.

Передбачено діючим тарифом,

грн/куб.м.

1.

Виробнича собівартість усього,

У тому числі:

001

1800,00

20,00

1.1

Прямі матеріальні витрати, в т.ч.

002

809,33

8,99

1.1.1

Матеріали (хлорне вапно)

003

25,71

0,29

1.1.2

Електроенергія

004

641,72

7,12

1.1.3

Матеріальні витрати та ПММ

006

141,90

1,58

1.2

Прямі витрати на оплату праці

007

85,33

0,95

1.3

Інші прямі витрати, у тому числі:

008

905,34

10,06

1.3.1

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працівників

009

31,05

0,35

1.3.2

Амортизація виробничих основних засобів та нематеріальних необоротних активів, безпосередньо пов’язаних з наданням послуги

010

19,05

0,21

1.3.3

Інші прямі витрати

011

855,24

9,50

4

Усього витрати повної собівартості

018

1800,00

20,00

5

Обсяг водопостачання споживачем, усього (тис.куб.м.)

 

90

 

6

Середньозважений тариф

033

 

20,00

Для надання зауважень та пропозицій звертайтесь з 11.09.2023 по 26.09.2023 року за телефоном +380965143262 ФОП Маліновський Павло Олександрович.

Дата оприлюднення 21.04.2023

Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акту
рішення Городоцької сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Городоцької сільської ради»

1.Зміст проєкту:

Проєкт рішення  Городоцької сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Городоцької сільської ради» розроблений відповідно до Податкового кодексу України з метою наповнення бюджету територіальної громади для виконання заходів розвитку  території Городоцької сільської ради.

2. Поштова та електронна адреса розробника проєкту:

2.1. Фінансовий відділ Городоцької сільської ради, адреса: 35331, Рівненська область, Рівненський район, с. Городок, вул. Шевченка, буд. 4.

Телефон: +38 (068) 2932426.

2.2. Електронна адреса: E-mail: gorodok.finvid@gmail.com

3.Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу:

Проєкт регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 24 квітня 2023 року на офіційному вебсайті Городоцької сільської ради: https://gorodok-gromada.gov.ua.

4. Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання та громадян приймаються письмово з 8-00 години 25 квітня 2023 року до 17-00 години 24 травня 2023 року,  на поштову адресу фінансового відділу сільської ради: 35331, Рівненська область, Рівненський район, с. Городок, вул. Шевченка, буд. 4., на електронну адресу фінансового відділу сільської ради: gorodok.finvid@gmail.com та через зворотній зв’язок на вебсайті сільської ради: https://gorodok-gromada.gov.ua/.

Дата оприлюднення  13.03.2023

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

«Правила благоустрою населених пунктів Городоцької сільської ради»

1. Зміст проекту:

Проект регуляторного акту «Правила благоустрою населених пунктів Городоцької сільської ради» є нормативно-правовим актом, який встановлює порядок благоустрою та утримання об’єктів благоустрою Городоцької сільської ради, визначає правові, економічні, екологічні, соціальні та організаційні засади благоустрою населених пунктів територіальної громади, які спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини.

2. Поштова та електронна адреса розробника проекту:

2.1. Адреса: 35331, Рівненська область, Рівненський район, с. Городок, вул. Шевченка, буд. 4. Телефон: (0362) 61-86-87.

2.2. електронна адреса: E-mail: gorodoksrada@gmail.com

 3.Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 14 березня 2023 року на офіційній веб-сторінці Городоцької сільської ради: https://gorodok-gromada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються  до 1700 годин 14 квітня 2023 року.

4. Спосіб надання зауважень та пропозицій– письмово за адресою: 35331, Рівненська область, Рівненський район, с. Городок, вул. Шевченка, буд. 4. Телефон: (0362) 61-86-87.

Проєкт рішення «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Городоцької сільської ради»

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Городоцької сільської ради

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці в с. Обарів Городоцької територіальної громади Рівненського району Рівненської області

З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиці Дружби на вулицю імені фізичної особи Валентина Середи, що в с. Обарів Городоцької територіальної громади Рівненського району Рівненської області, на виконання розпорядження сільського голови «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці в с. Обарів Городоцької територіальної громади Рівненського району Рівненської області» від 22 лютого 2023 року № 16, відповідно до частини 4 статті 1, частини 5 статті 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989, Городоцька сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій мешканців стосовно перейменування вулиці Дружби на вулицю імені фізичної особи Валентина Середи, що в с. Обарів Городоцької територіальної громади Рівненського району Рівненської області.

Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Городоцької сільської ради

Пропонується перейменування вулицю Дружби на вулицю імені фізичної особи Валентина Середи, що в с. Обарів Городоцької територіальної громади Рівненського району Рівненської області.

Пропозиція щодо перейменування вулиці внесена жителями села Обарів Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області.

Зауваження та пропозиції подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає протягом 60 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: 35331, вул. Шевченка, 4 с. Городок, Городоцька сільська рада, Рівненський район, Рівненська область або на електронну пошту: arh.gorodok.rv@gmail.com, або за телефоном: (068) 90 44 993. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадське обговорення заплановано провести у формі електронної консультації з використанням офіційного веб-сайту сільської ради, громадських слухань в строк до 14 травня 2023 року.

Громадські слухання відбудуться 15 травня 2023 року об 11:00 в приміщенні Городоцької сільської ради по вул. Шевченка, 4  в с. Городок. Акредитація представників засобів масової інформації, реєстрація учасників за 30 хвилин до початку слухань.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати у відділі архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради – поштова адреса: 33001, вул. Соборна, 195, м. Рівне; електронна пошта: arh.gorodok.rv@gmail.com;  телефон: (068) 90 44 993.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради Опанасик Тетяна Миколаївна.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Городоцької сільської ради за посиланням: https://gorodok-gromada.gov.ua/ на протязі 3 днів після проведення громадських слухань.

Додатково інформуємо, що нормативно-правовими актами не передбачено внесення змін до правовстановлюючих документів (свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, договору міни, договору дарування, тощо) у зв’язку з перейменуванням вулиць, на яких знаходиться об’єкт нерухомого майна, а тому вони є чинними та не потребують заміни чи отримання нового правовстановлюючого документа.

У той же час, із власної ініціативи або в разі необхідності (продаж, дарування, тощо) власник майна (в тому числі земельної ділянки), відносно якого відбулися зміни в назві вулиці (площі, провулку тощо), відповідно до законодавства має право самостійно (або уповноважити на це іншу особу за довіреністю) звернутися до органу державної реєстрації прав на нерухоме майно з заявою про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у разі зміни назви чи перейменування вулиці (площі, провулку тощо) відповідно до рішення Городоцької сільської ради.

У разі необхідності здійснення нотаріальних дій із нерухомістю (продаж, успадкування, дарування тощо), у Городоцькій сільській раді можна отримати рішення про перейменування вулиці. На підставі правовстановлюючих документів зі старою назвою вулиці і цим рішенням нотаріус видає новий правовстановлюючий документ із новою назвою вулиці.

Відповідно до пункту 16 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207, у разі прийняття рішення про перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), адміністративно-територіальних одиниць зміни до реєстру територіальної громади вносяться на підставі відповідних актів із збереженням попередніх даних та подальшим внесенням такої інформації до відомчої інформаційної системи ДМС з передачею інформації до Реєстру.

Крім того, актуалізація даних про місце реєстрацій особи у документах, в яких зазначають відомості про місце проживання /перебування особи, можлива за її зверненням (або її представника).

Зміна відомостей про місцезнаходження юридичної особи та фізичної особи підприємця підлягає державній реєстрації відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо до участі у публічному громадському обговоренні проекту  Антикорупційної програми Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області на 2023-2024 роки

13 лютого 2023 року з 11:00 год. до 12:00 год. відбудеться публічне громадське обговорення проекту Антикорупційної програми Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області на 2023-2024 роки.

Обговорення відбудеться у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/87055569193?pwd=T3V2V2pLK1dtbGhpN0QyZys2K2p1dz09

Для проведення обговорення Городоцька сільська рада Рівненського району Рівненської області  приймає зауваження та пропозиції щодо проєкту Програми у письмовому вигляді до 10 лютого 2023 року за адресою: вул. Шевченка,4 в с. Городок Рівненського району Рівненської області, а також в електронному вигляді на електронну пошту сільської ради gorodoksrada@gmail.com, gorodok.srvnp@gmail.com до 12 лютого 2023 року .

Під час обговорення письмові пропозиції будуть розглянуті найперше.

Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення , надаються за телефоном +38(096)371-73-13 Степчина Людмила Ростиславівна, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у сільській раді.

Звіт за результатами проведення публічного громадського обговорення проекту Антикорупційної програми Городоцької сільської ради  Рівненського району Рівненської області  буде оприлюднено 23 лютого 2023 року.

Ознайомитися з проектом Антикорупційної програми Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області на 2023-2024 роки та додатками до неї можливо за посиланням: https://gorodok-gromada.gov.ua/proiekt-antykoruptsiynoi-prohramy-horodotskoi-s-r-na-2023-2024/ 

Про початок оцінювання корупційних ризиків

Городоцька сільська рада інформує про початок  проведення оцінювання корупційних ризиків у відповідності вимог Розділу ІІІ Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28 грудня 2021 року № 830/21 на підставі прийнятого рішення виконавчого комітету Городоцької сільської ради №130 від 22 липня 2022 року «Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Городоцької сільської ради» (https://gorodok-gromada.gov.ua/rishennia-vykonkomu-2022-rik-vid-22-07-2022-130/).

ОПИТУВАННЯ ДЛЯ АКТИВНИХ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Шановні мешканці громади, запрошуємо вас долучитися до анонімного опитування, яке проводиться в межах проєкту «Доброчесна територіальна громада». Цей проект реалізується Городоцькою сільською радою спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції та має на меті допомогти нашій територіальній громаді розробити та впровадити інструменти доброчесності у своїй діяльності.

Опитування є частиною оцінювання корупційних ризиків у громаді та допоможе нам зрозуміти, які є проблеми в громаді, що їх зумовлює та як їх можна усунути. Одержані результати ми використаємо для підготовки антикорупційної програми територіальної громади.

Опитування є цілком анонімним, тому кожний заохочується до висловлення думок вільно та відверто – це не створить для респондента жодних негативних наслідків.

Хто може пройти таке опитування?

– Представники бізнесу

– Керівники чи члени громадських організацій та медіа (ЗМІ)

– Керівники комунальних підприємств

– Мешканці громади – отримувачі послуг (соціальних та адміністративних)

Як пройти опитування?

Для того, щоб взяти участь в опитуванні необхідно мати доступ до інтернету та кілька хвилин вільного часу.

Анкети доступні за посиланнями:

ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ЗМІ: https://docs.google.com/forms/d/1mqrfoTVZ0l6G_E1rcGcHWQVl7yowiYG9kNBvV4AN9kc/edit

 ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ОРГАНІЗАЦІЙ, ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ:https://forms.gle/7t8MrukBMj5LF8FY7  

ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ ПОСЛУГ В ГРОМАДІ: https://forms.gle/BDqXEhkoGcxKF1ke8  

ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ: https://forms.gle/zS1Lup1snnYNTTvw8  

Дата оприлюднення 01.08.2022

ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва між територіальною громадою Городоцької сільської ради та територіальною громадою Корнинської сільської ради у формі делегування виконання окремих завдань у сфері архітектури та будівництва

 Відповідно до пункту 2 статті 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі рішення Городоцької сільської ради від 11 липня 2022 року № 1034 «Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад», розпорядження сільського голови Городоцької сільської ради від 29 липня 2022 року № 67 «Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад», Городоцькою сільською радою проводитиметься громадське обговорення пропозиції Корнинської сільської ради про початок переговорів з питань співробітництва територіальних громад, а саме: Корнинською територіальною громадою в особі Корнинської сільської ради та Городоцькою територіальною громадою в особі Городоцької сільської ради у сфері архітектури та будівництва у формі делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів.

Громадське обговорення проводитиметься в приміщенні Городоцької сільської ради 16 серпня 2022 року о 10 годині, за адресою: Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Городок, вул. Шевченка, буд. 4.

Пропозиції, висновки, зауваження та побажання учасників громадського обговорення із зазначенням прізвища, імені, по батькові приймаються на поштову адресу або на електронну адресу протягом 15 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення.

Адреса для листування: вул. Шевченка, 4, с. Городок, 35331, Рівненська обл., Рівненський р-н

Електронна пошта: gorodoksrada@gmail.com

Телефон: 068 90 44 993

Організатор проведення громадських обговорень:

виконавчий комітет Городоцької сільської ради.

Дата оприлюднення 17.06.2022

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення громадського обговорення кандидатури старости Городоцької сільської ради
Карпилівського старостинського округу № 3

 Комісія з організації та проведення громадського обговорення кандидатури старости  Городоцької сільської ради Карпилівського старостинського округу № 3, створена розпорядженням сільського голови Городоцької сільської ради  № 54 від 16 червня 2022 року, інформує про проведення громадського обговорення кандидатури Чубка Олега Ярославовича на посаду старости Городоцької сільської ради Карпилівського старостинського округу № 3 шляхом відвідування членами вказаної комісії місць проживання жителів Карпилівського старостинського округу № 3 Городоцької сільської ради, які є повнолітніми та мають право голосу на виборах і зареєстровані  у старостинському окрузі.

Побудинкове опитування відбудеться  24-26 червня 2022 року на території Карпилівського старостинського округу № 3 Городоцької сільської ради (села Караєвичі, Карпилівка, Метків, Михайлівка, Понебель, Рубче)  з наданням жителям округу заповнити підписні листи-опитування щодо підтримки зазначеної вище кандидатури  на посаду старости Городоцької сільської ради.

Докладніше ознайомитися з даними про кандидата (фото та автобіографія) можливо  з  інформаційної листівки, яка виготовлена  Комісією з організації та проведення обговорення кандидатури  старости Городоцької сільської ради  Карпилівського старостинського округу № 3.   

Одночасно повідомляємо, що засідання Комісії з організації та проведення обговорення кандидатури старости Городоцької сільської ради  Карпилівського старостинського округу № 3 стосовно підведення підсумків громадського обговорення (наслідки опитування жителів)  відбудеться 28 червня 2022 року об 11-00 годині в приміщенні будинку культури села Городок.

Жителі старостинського округу, які з певних причин не були опитані, мають право підписати підписні листи під час громадського обговорення кандидатури старости, а саме, 28 червня 2022 року,  у день засідання Комісії з організації та проведення обговорення кандидатури старости Городоцької сільської ради  Карпилівського старостинського округу № 3.

Ініціатор громадського обговорення – сільський голова Сергій Васильович Поліщук.

Контактні телефони, за якими можна отримати додаткову інформацію про проведення громадських обговорень (слухань), (0362) 61-86-87, факс (0362)20-15-86.

Контактні телефони, за якими можна отримати додаткову інформацію про проведення громадських обговорень (слухань), (0362) 61-86-87, факс (0362)20-15-86.

Біографічна довідка кандидата

Комісія з організації та проведення громадського обговорення кандидатури старости  Городоцької сільської ради Карпилівського старостинського округу № 3

Запишись в добровольці з цивільного захисту – допоможи країні!

У зв’язку із актом збройної агресії Російською Федерацією значно зросли обсяги проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт на територіях, які постраждали внаслідок агресії. З початком нападу зруйновано велику кількість будівель та споруд, серед яких лікарні, навчальні заклади, житлові будинки, промислові об’єкти та заклади культурної сфери.

Зважаючи на складну обстановку та великий обсяг аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт в населених пунктах, які можливо можуть постраждати під час воєнних дій, пов’язаних із збройною агресією Російської Федерації проти України ДСНС України пропонує громадянам вступити до добровільних формувань цивільного захисту для проведення допоміжних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій: розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших заходів, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту.

Зазначені формування утворюються на тимчасовій основі. До складу добровільних формувань цивільного захисту на добровільних засадах включаються громадяни України, які за станом здоров’я придатні до військової служби та не досягли граничного віку перебування військовозобов’язаних у запасі другого розряду. Діяльність добровільних формувань цивільного захисту після завершення виконання ними допоміжних робіт припиняється.

Всі хто має бажання вступити в добровільні формування цивільного захисту, можуть заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/3jb91VO

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які прибули на територію Городоцької сільської ради!

Доводимо до Вашого відома, що за допомогою порталу «ДІЯ»  у мобільному застосунку можна зареєструватися та отримати довідку для внутрішньо переміщених осіб та у подальшому подати заявку на отримання компенсаційних виплат.

Громадяни, які не мають змоги зареєструватися самостійно через портал «ДІЯ» можуть звернутися до спеціалістів відділу соціального захисту та захисту прав дітей Городоцької сільської ради за адресою: с. Городок. вул. Шевченка, буд. 4.

КОНТАКТНІ ОСОБИ:

Городоцька сільська рада відповідальна особа – МОНІНА Олена Олексіївна, тел.: +38(098)2923419; ГУСАКОВСЬКА Юлія Олексіївна, тел.:+38(067)4704518; 

Обарівський старостинський округ № 1, – МОНІНА Олена Олексіївна, тел.: +38(098)2923419; ШЕВЧУК Марія Олександрівна, тел.: +38(068)0003454; 

Бронниківський старостинський округ № 2, – МОНІНА Олена Олексіївна, ел.: +38(098)2923419; Денисюк Наталія Ярославівна, тел.: +38(097) 6551902.