Новини

Зміни до бюджету, звіти керівників про виконання делегованих повноважень – в сільській раді відбулося засідання виконкому

Сьогодні, 31 жовтня в Городоцький територіальній громаді відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради.

Під час засідання було розглянуто низку соціально-економічних питань важливих для розвитку громади. Зокрема, про внесення змін до бюджету Городоцької сільської територіальної громади на 2022 рік, про виконання делегованих повноважень в галузі бюджету, фінансів і цін за ІІІ квартал 2022 року, про виконання делегованих повноважень у сфері соціального захисту населення, про стан виконання повноважень з реалізації Державної політики у сфері містобудування та архітектури на території сільської ради, про роботу по профілактиці правопорушень на території Городоцької сільської ради, затверджено цільову Програму підтримки жителів Городоцької сільської ради, які призвані на військову службу під час мобілізації, уклали контракт внаслідок оголошення рішення про мобілізацію та( або) воєнного стану, прирівняних до них інших осіб, та членів їх сімей на 2022-2023 роки.

«Сьогодні, на засіданні ми заслухали звіти керівників про виконання делегованих повноважень, а також прийняли Програму підтримки військовослужбовців, жителів нашої громади, які захищають державу на передовій,» – зазначив Городоцький сільський голова Сергій Поліщук.

Крім того, під час засідання виконкому було розглянуто заяви жителів Городоцької територіальної громади щодо переведення дачного (садового) будинку у жилий будинок та надання одноразової грошової допомоги.