Житель Карпилівки отримав подяку за допомогу поліцейським офіцерам громади

Сьогодні 10 грудня поліцейські офіцери громади Олександр Рудь та Василь Ойцюсь за активну громадянську позицію вручили подяку від Городоцького сільського голови Сергія Поліщука жителю села Карпилівка Федорчуку М.М.

«Саме завдяки небайдужості Федорчука М.М.  було встановлено особу порушника який 6 грудня 2021 року  здійснив правопорушення та  викинув у невстановленому місці  сміття на території села.», – зазначив поліцейський офіцер громади Олександр Рудь.

Нагадаємо, в понеділок, 06 грудня 35-річний житель с.Карпилівка вивіз сміття на узбіччя польової дороги неподалік від осель місцевих жителів. На повідомлення місцевого, 57-річного жителя села Карпилівка, який і виявив сміттєзвалище відреагували поліцейські офіцери громади та за його допомогою знайшли порушника.

Відтак, за порушення правил благоустрою на 35-ти річного жителя с.Карпилівка склали адміністративний протокол за статтею 152 КУпАП, який скеровано на розгляд адмінкомісії Городоцької сільської ради. Санкція статті передбачає накладення штрафу у розмірі від 340 до 1360 грн.  Крім того, правопорушник  зобов’язався прибрати сміття незалежно від рішення комісії про призначення йому стягнення.