Запорука успіху – у тісній співпраці

Спільні зустрічі та обговорення допомагають приймати зважені рішення, працювати чітко, злагоджено та конструктивно. Тож, у рамках співробітництва, проведення соціально – виховної роботи та надання допомоги підліткам, днями проведено зустріч працівників служби у справах дітей Городоцької сільської ради та сектору ювенальної пробації м. Рівне.

Під час зустрічі колеги обговорили основні напрямки взаємодії та співпраці. Зустріч пройшла в дружній, невимушеній атмосфері.

Спільний захід відбувся за участю неповнолітніх, які перебувають на обліку у службі у справах дітей Городоцької сільської ради.

Дітям надано низку консультацій та одна дитина отримала допомогу у вигляді одягу.

«Лише спільними зусиллями зможемо уберегти молоде покоління від проблем із законом та допомогти сім’ї подолати труднощі», – зазначила начальник служби у справах дітей сільської ради Наталія Шах.