Новини

Як дізнаватись новини, якщо не працює ефірне мовлення?

Росія продовжує обстрілювати нашу енергетичну інфраструктуру. Розповідаємо, як слідкувати за новинами, якщо не працюватиме ефірне мовлення.
На радіо:
Увімкніть радіоприймач у вашому автомобілі, смартфоні або знайдіть радіоприймач, що працює від батарейок, та шукайте “Українське радіо” (“Суспільне”) у FM-діапазоні або в АМ-діапазоні (чи на середніх хвилях на старих приймачах). Частоти для вашого регіону можна знайти на сайті “Суспільного” 👇
Також трансляцію “Українського радіо” здійснюють “Промінь”, “Культура” та деякі комерційні радіостанції, наприклад, “Хіт FM” та “Мелодія”. Шукайте частоти в FM-діапазоні та на середніх і коротких хвилях для вашого регіону на сайтах станцій.
 На супутнику
Від початку війни українське телебачення розкодоване на супутнику. Сигнал можна зловити будь-яким супутниковим приймачем чи телевізором із вбудованим приймачем на супутнику Astra 4A.
 Онлайн
 На офіційних каналах влади в телеграмі або в інших соціальних мережах
Підпишіться на офіційні канали органів державної та місцевої влади, а також сектору безпеки та оборони в телеграмі або в іншій зручній для вас соціальній мережі чи месенджері. Телеграм зможе підвантажувати новини у ваш смартфон навіть в умовах слабкого сигналу.
Заздалегідь знайдіть найближчий “Пункт незламності”.
https://nezlamnist.gov.ua/ , якщо у вас повністю зникне інтернет і звʼязок.
Обов’язково вимкніть у налаштуваннях месенджера автоматичне завантаження відео та фото і залиште тільки необхідні канали. Так ви знизите навантаження на мережу.
 На сайтах медіа або сторінках у соціальних мережах
 Відмовтесь від споживання новин у форматі відео на користь текстових форматів.
 Читайте тільки офіційні українські медіа і не споживайте контенту з неперевірених джерел. Це допоможе зберегти не тільки мобільний трафік, а й ваше здоровʼя.
 На онлайн-платформах
 Дивитись українське телебачення можна на Youtube, на платформах Київстар ТВ, Megogo, Omega TV, а також в застосунку Дія.
Увага! За відсутності фіксованого інтернету відмовтесь від перегляду телебачення онлайн на будь-яких платформах навіть з мінімальною роздільною здатністю. Також просимо відмовитись від онлайн-ігор та будь-якого надмірного споживання мобільного трафіку, зайвих дзвінків тощо. Це створює надмірне навантаження на мережі операторів і може призвести до того, що в критичний момент хтось, навіть ви, може залишитися без звʼязку.
Економія трафіку також доречна в “Пунктах незламності”.
Інтернет-радіо
Користуйтесь лише за наявності фіксованого інтернету.
Шукайте українське радіомовлення на платформі radioplayer.ua
https://radioplayer.ua , а також на сайті або в застосунку Суспільного радіо:
застосунок для Android