Вітання сільського голови з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Культурні надбання сприяли існуванню української нації у її важкі історичні моменти, підтримували дух народу та є невід’ємною частиною державної незалежності України.

Працівники будинків культури, бібліотек, мистецьких навчальних закладів та учасники аматорських колективів – це гордість нашої громади.

Дякую за кропітку сумлінну працю,  за ствердження високих моральних цінностей та прищеплення любові до України.

Міцного здоров’я, щастя та добробуту. Творчих успіхів і невичерпної енергії! Зі святом!

З повагою,

Сільський голова                                                                  Сергій ПОЛІЩУК