Вітання сільського голови з Днем Хрещення Руси-України!

Шановні жителі громади!

Сьогодні, 28 липня, у день вшанування Рівноапостольного Князя Володимира, прийміть найщиріші вітання з нагоди 1033-ї річниці Хрещення Руси-України!

Утвердження серед нашого народу християнства стало справжнім стрижнем формування духовності, виховання десятків поколінь, що гідно несли традиції народу, серед яких повага до ближнього і любов до Бога.

Саме віра завжди була для українців життєдайною силою, яка допомагала вистояти в часи лихоліть і надавала сил рухатися далі на шляху процвітання рідної землі.

У цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди в родинах, міцного здоров’я, довголіття та єднання.

Сільський голова                                                         Сергій ПОЛІЩУК