Новини

Відомі мешканці Рівненщини закликали до вакцинації від COVID-19

Вакцинація від коронавірусної інфекції – найбільш дієвий спосіб не захворіти або перехворіти без ускладнень. Цю думку розділяють і відомі мешканці нашої області:

«COVID-19 вніс корективи і ми вимушені перейти на онлайн-навчання. Але жодні гаджети не замінять живого спілкування. Ми пройшли вакцинацію, адже в «Острозькій академії» ми довіряємо науці. І мріємо побачити наших спудеїв в стінах рідної альма-матері», – зазначає  ректор Національного університету «Острозька академія», Герой України Ігор Пасічник.

«Спорт – це моє життя. Щодня я тренуюсь, щоб достойно представляти  свою рідну країну і рідний край. Пандемія зупинила все. Ми, спортсмени, вакцинувалися від COVID-19, щоб захистити себе та здобувати нові перемоги на міжнародних змаганнях», – каже срібний та бронзовий призер Олімпійських ігор з плавання Михайло Романчук.

«Можна сидіти вдома, читати плітки в Інтернеті та боятися вакцинації. А можна – довіритися лікарям та науці, вакцинуватися від COVID-19 та забути про обмеження. Ізоляція – не для мене. Я надихаюся від подорожей та руху. Тому ми вирішили вакцинуватися та забути про обмеження», – зазначає інстаграм-блогерка з Рівного Ярина Кайзер.

Закликаємо усіх жителів Рівненщини: захистіть себе і своїх близьких. Вакцинуйтеся!