В Городоцькій громаді привітали освітян з професійним святом

Сьогодні, 01 жовтня у переддень відзначення Дня працівників освіти у будинку культури села Городок відбулися урочисті заходи.

Привітати освітян громади завітали і поважні гості – Городоцький сільський голова Сергій Поліщук, депутат Рівненської обласної ради Олександр Набочук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Володимир Грисюк, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Сергій Сайко.

«Кожен з нас все життя пам’ятає своїх перших вчителів, які відкрили дороги до знань, нових вершин і мрій. Щира подяка вам за вашу натхненну і самовіддану працю. За вашу непохитну віру в кожного учня, у кожного з нас. За ваше розуміння, підтримку, знання», – зазначив сільський голова Сергій Поліщук у своєму вітальному слові до освітян.

Потому, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти вчителям, вихователям та ветеранам освітньої галузі було вкручено Почесні грамоти, подяки та грошові винагороди.

Під час урочистих заходів присутні переглянули чудовий концерт за участі учнів шкіл та аматорських колективів громади.