Новини

В Городку розпочали будівництво дошкільного навчального закладу

Нещодавно в селі Городок розпочалося будівництво дошкільного навчального закладу. Дитячий садок розрахований на 8 груп, 140 місць.

«Будівництво дошкільного закладу здійснюється у рамках програми «Велике будівництво», яка передбачає співфінансування з Державного бюджету. Вивчалося питання місця розташування садка. Ми, розглядали можливість розміщення садочка біля будинку культури, на місці місцевого стадіону. Однак, після проведення експертизи було виявлено недотримання санітарно-технічних норм з будівництва навчальних закладів. Оскільки, недотримується норма щодо віддаленості нового садка до житлових будинків. Крім того, загальна площа на якій планується побудувати дошкільний заклад повинна бути, приблизно 1,2-1,5 га, а площа стадіону становить – 0,8 га. Тож, після вивчення можливого розташування садка, спільно з проектантом, обрано ділянку, де власне нині і будується ДНЗ.» – розповів Городоцький сільський голова Сергій Поліщук.

Згідно з проектом, садочок буде двоповерховим. Нова будівля відповідатиме сучасним вимогам до дитячих навчальних закладів, забезпечить достатню кількість місць, згідно потреби на теперішній час.

На першому поверсі передбачено розміщення інклюзивної, ясельної і молодших дошкільних груп, а також медичних, службово-побутових приміщень та харчоблоку.

На другому поверсі будуть дошкільні середні та старші групи, спортивний та музичний зали, службово-побутові приміщення. У підвалі передбачаються технічні приміщення басейну, тепловий та водомірний вузли, електрощитові, допоміжні приміщення.

Крім того, на території ДНЗ розмістять дитячі та спортивні майданчики, господарську та зону відпочинку.