Увага! 31 серпня спливає термін сплати земельного податку громадянами

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до п. 286.5 ст. 286 Податкового кодексу України нарахування фізичним особам сум плати за землю проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають платнику податку у порядку, визначеному ст. 42 ПКУ, до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 ПКУ.

Земельний податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (п. 287.5 ст. 287 ПКУ).

Тобто, громадяни,  які отримали повідомлення – рішення на сплату земельного податку до 01.07.2021 року повинні сплатити такий податок до 31.08.2021 року .