Новини

Українців закликають підтримати звернення Президента України до Візи і Мастеркарду: зробити рішучий крок — піти з Росії.

Залишайте дописи з хештегом #VisaMastercardleaveRussia та відмічайте Visa та Mastercard, – пише очільник Мінцифри Михайло Федоров.
Разом ми зможемо!🙏
РФ розпочала оманливий і ганебний військовий напад на мою країну! Тільки уявіть, у 2022 році крилаті ракети атакують житлові квартали, дитячі садочки та лікарні в серці Європи.
Потрібна ваша підтримка: у 2022 році використання технологій, можливо, найкраща відповідь танкам, ракетним установам Grad та ракетам.
Терміново звертаюся до Вас з проханням заблокувати всі платежні послуги Visa та MasterCard як в межах РФ так і за кордоном, на всіх без винятку картках, виданих на території РФ.
Прошу підтримати нашу країну у її місії збереження демократії та суверенітету та припинення жорстоких вбивств мирних жителів в Україні. Я впевнений, що ви зробите все можливе, щоб зупинити цю безглузду війну!
Підтримаємо звернення президента України до Visa та MasterCard: зробіть рішучий крок – покиньте Росію. Залишайте коментарі з хештегом #VisaMastercardleaveRussia та відмічайте Visa
Разом ми зможемо це зробити!
Володимир Зеленський.