Україна в наших серцях – в Карпилівці відзначили День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада з нагоди Дня Гідності та свободи у парковій зоні поблизу будинку культури села Карпилівка відбувся захід «Україна в наших серцях»

«Сьогодні ми вшановуємо людей та  події в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. Тим хто відстояв демократичні цінності та національні інтереси держави. Низький уклін нашим бійцям, які нині боронять нашу державу від російського агресора. Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності. Разом ми непереможні», – зазначив Городоцькій сільський голова Сергій Поліщук перед учасниками заходу.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника героям, які загинули за свободу та незалежність України.

Очільник церкви Святих Апостолів Петра і Павла отець Василь провів заупокійну літію за загиблими героями Небесної сотні.