У населених пунктах Городоцької територіальної громади вимкнуть вуличне освітлення!

Упродовж останніх днів жовтня ворог здійснив масований ракетний обстріл всієї енергосистеми України. Тож, керівництвом громади прийнято  рішення про обмеження споживання електроенергії для зменшення навантаження на енергосистему регіону та України в цілому. Тому, з 13 жовтня 2022 року в усіх населених пунктах Городоцької територіальної  громади буде вимкнено вуличне освітлення, до стабілізації енергосистеми країни.

Крім того, просимо всіх жителів громади з 17.00 до 23.00 максимально обмежити використання всіх побутових електроприладів, зокрема, пральних машин, прасок, пилососів, котлів, електропідлог, електрообігрівачів та інших пристроїв, що споживають багато електроенергії.