Жінка виступає за дерев'яною трибуною під час засідання Городоцької сільської ради. Праворуч видно прапор України.
Новини

У Городоцькій громаді розпочали роботу над розробкою Статуту громади

Сьогодні, 26 червня, під головуванням сільського голови Сергія Поліщука відбулася 62-га позачергова сесія Городоцької сільської ради.
На початку засідання депутати та присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників і захисниць України, які віддали життя за свободу та незалежність нашої держави.
Одним із ключових рішень сесії стало ініціювання розробки Статуту Городоцької сільської територіальної громади. Статут стане основним локальним документом, який визначатиме засади життєдіяльності громади, участі жителів у місцевому самоврядуванні, взаємодії влади та громадськості.
Крім того, депутати ухвалили рішення щодо:
 затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок у межах населених пунктів громади;
 затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів;
 впровадження на території громади місцевої мережі стаціонарних технічних засобів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.
Прийняті рішення спрямовані на вдосконалення нормативно-правової бази громади, ефективне управління земельними ресурсами та підвищення безпеки дорожнього руху.