Новини

Творчий звіт аматорських колективів будинку культури села Обарів

20 листопада у селі Обарів Городоцької територіальної громади відбувся творчий звіт аматорських колективів місцевого будинку культури.

Тож сьогодні, тішили глядачів народний аматорський ансамбль «Оберіг», керівник Ігор Тимофєєв, концертмейстер Юрій Янкович, дитячий вокальний ансамбль «Надія», керівник Ольга Цугирко, дитячий танцювальний ансамбль «Струмочок», керівник Віталій Волинець, дитячий гурток художнього слова, керівник Ніна Омельчук.

Проникливо, з почуттям співали на сцені дорослі і діти, зачаровували танцювальними композиціями. Бурхливі оплески стали сердечною шаною самодіяльним артистам, кожен з яких подарував глядачам частинку свого таланту, випестуваного нелегкою працею і любов’ю до пісні та танцю.

Наприкінці свята з вітальним словом до аматорів художньої творчості та глядачів звернувся начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради Володимир Грисюк.

«Дякуємо за творчий неспокій, за щирість та Ваш талант. Ви даруєте незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, розвиваєте кращі народні традиції. Нині ви тримаєте культурний фронт та розвиваєте народні традиції, поки наші захисники боронять незалежність України на фронті», – зазначив Володимир Грисюк.