«Рік Незламності. Нас не здолати і навіть не вбити» – у будинку культури села Городок відбувся концерт на підтримку ЗСУ

З нагоди річниці повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України сьогодні, у будинку культури села Городок відбувся захід «Рік Незламності. Нас не здолати і навіть не вбити».

Перед початком заходу присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів Збройних сил України, згадали і про  всіх загиблих у боях Героїв-земляків.

Потому, відбувся  чудовий патріотичний концерт за участі аматорських колективів будинків культури с.Городок, с.Обарів та ОЗ «Городоцький ліцей».

«Цей рік приніс багато болю та втрат, адже громада назавжди попрощалась із земляками, які полягли в бою за незалежність та територіальну цілісність України. Сьогодні, ми вшанували памʼять загиблих земляків і ще раз нагадали усім що разом ми – українці  незламні та  непереможні», – зазначила керівник КЗ «Культурно-дозвіллєвий центр» Городоцької сільської ради Тетяна Зайчук.

Під час проведення концерту проводився збір коштів на підтримку Збройних сил України.