Проведено чергову сесію Городоцької сільської ради

Сьогодні, 25 листопада у приміщенні будинку культури села Городок відбулася шістнадцята чергова сесія Городоцької сільської ради восьмого скликання.

Депутати сільської ради ухвалили низку рішень під час пленарного засідання сесії.

Зокрема, внесли зміни до Програми економічного та соціального розвитку території Городоцької територіальної громади на 2022 рік, матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення Городоцької сільської ради на 2021-2023 роки,  створення місцевого та об’єктового фондів матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Городоцькій сільській раді на 2021-2025 роки.

Заслухали начальника відділу соціального захисту населення та захисту прав дітей сільської ради Олену Моніну щодо  стану надання соціальних послуг мешканцям громади та керівника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Медичний простір» Валентина Ханенка щодо  стану надання медичних послуг мешканцям громади.

Крім того, було затверджено Програму щодо підтримки внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у зв’язку з введенням воєнного стану на 2023 рік.

Підводячи підсумки роботи сесії Сергій Поліщук подякував депутатам за спільну та злагоджену командну роботу.