Проведено чергове засідання виконкому Городоцької територіальної громади

Сьогодні, 26 травня під головуванням заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Сергія Сайка відбулося засідання виконавчого комітету Городоцької сільської ради.

У ході засідання розглянуто низку важливих питань з з соціально-економічного розвитку громади, зокрема: 1. Про утворення комісії з обстеження пошкоджених об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України та розгляду питань щодо надання компенсації для їх відновлення на території Городоцької сільської ради. 2. Про взяття на квартирний облік. 3. Про посадових осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення. 4. Про виконання делегованих повноважень у сфері фізичної культури та спорту. 5. Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки. 6. Про стан готовності місць масового відпочинку на водних об’єктах для прийняття відпочиваючих на території Городоцької сільської ради. 7. Про підсумки опалювального сезону 2022-2023 року та ін.

Також, було розглянуто питання щодо надання матеріальної допомоги жителям Городоцької територіальної громади.