Проведено чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, під головуванням сільського голови Сергія Поліщука відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Городоцької сільської ради.

«Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. Тож головне завдання, сьогодні виважено, у межах чинного законодавства приймати рішення щодо кожного порядку денного нашого засідання», – зазначив сільський голова Сергій Поліщук.

У засіданні взяли участь начальники відділів, старости сіл, а також представники поліції. Всі питання порядку денного були, попередньо, вивчені службою у справах дітей Городоцької сільської ради.

Тож під час засідання було розглянуто питання, щодо надання дозволу на вчинення правочину щодо укладення договору про розподіл спадкового майна, відповідно до спадщини за законом, що залишилося після смерті одного з батьків та про доцільність/не доцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно малолітніх дітей.

Інформувала по кожному із питань начальник служби у справах дітей сільскої ради Наталія Шах.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.