- Структура
- Рада
- Виконавчий комітет
- Офіційні документи
- Публічна інформація
- Адмінпослуги
- Бюджет. Податки
- Регуляторна політика
- Освіта. Культура. Спорт
- Соціальний захист
- Інформація для ВПО
- Служба у справах дітей
- Медицина
- Містобудівна діяльність
- Аграріям
- Цивільний захист
- Військовий облік
- Воєнний стан
- Герої не вмирають
- «Центр пробації»
- Петиції
Дата оприлюднення 10.12.2024
ПРОЄКТ
ГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
(____________________ сесія)
Р І Ш Е Н Н Я
____________2024 року с.Городок № _____
Про програму міжрегіональної підтримки
Городоцькою сільською радою постраждалих
територій внаслідок збройної агресії з боку
російської федерації, а також
надзвичайних ситуацій на 2025 рік
Відповідно до Законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про правові засади цивільного захисту», «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), Бюджетного кодексу України з метою надання матеріальної підтримки постраждалим територіям внаслідок збройної агресії з боку російської федерації, а також надзвичайних ситуацій задля забезпечення захисту здоров’я громадян, зменшення матеріальних втрат та недопущення шкоди підприємствам, установам і організаціям, матеріальним і культурним цінностям, довкіллю у разі загрози або виникнення таких подій, керуючись статтями 26, 59, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями сільської ради, сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму міжрегіональної підтримки Городоцькою сільською радою постраждалих територій внаслідок збройної агресії з боку російської федерації, а також надзвичайних ситуацій на 2025 рік (далі – Програма), що додається.
2. Фінансовому відділу сільської ради, виходячи з можливостей дохідної частини сільського бюджету, передбачати асигнування на фінансування виконання заходів Програми.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку громади.
Сільський голова Сергій ПОЛІЩУК
СХВАЛЕНО Рішення виконавчого комітету | ЗАТВЕРДЖЕНО Рішення Городоцької сільської |
ПРОГРАМА
міжрегіональної підтримки Городоцькою сільською радою постраждалих територій внаслідок збройної агресії з боку російської федерації, а також надзвичайних ситуацій на 2025 рік
Паспорт
Програми міжрегіональної підтримки Городоцькою сільською радою постраждалих територій внаслідок збройної агресії з боку російської федерації, а також надзвичайних ситуацій на 2025 рік (далі – Програма)
1. | Ініціатор розроблення Програми | Виконавчий комітет Городоцької сільської ради |
2. | Розробник Програми | Виконавчий комітет Городоцької сільської ради |
3. | Співрозробники Програми | – |
4. | Відповідальний виконавець Програми | Виконавчий комітет Городоцької сільської ради, фінансовий відділ Городоцької сільської ради, відділ бухгалтерського обліку, звітності та економіки Городоцької сільської ради |
5. | Учасники Програми | Городоцька сільська рада, обласні, районні, сільські, селищні, міські ради, громадські та неурядові організації |
6. | Термін реалізації Програми | 2025 рік |
7. | Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього, у тому числі: | 4100,0 тис. гривень |
Мета Програми
Програму міжрегіональної підтримки Городоцькою сільською радою постраждалих територій внаслідок збройної агресії з боку російської федерації, а також надзвичайних ситуацій на 2025 рік (далі – Програма) розроблено на підставі Законів України, «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», «Про правові засади цивільного захисту», «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), Бюджетного кодексу України.
У зв’язку з військовими діями, терористичними актами, диверсіями, спричиненими військовою агресією російської федерації на території України, постійного руйнування зазнає житлова, промислова, соціальна, транспортна та інші інфраструктури, що спричиняє потребу в наданні матеріальної та фінансової допомоги постраждалим територіям.
Метою Програми є надання матеріальної підтримки постраждалим територіям внаслідок збройної агресії з боку російської федерації, а також надзвичайних ситуацій задля забезпечення захисту здоров’я громадян, зменшення матеріальних втрат та недопущення шкоди підприємствам, установам і організаціям, матеріальним і культурним цінностям, довкіллю у разі загрози або виникнення таких подій.
Напрями виконання Програми
Основним напрямом виконання Програми є надання матеріальної, фінансової допомоги адміністративним одиницям на території України для ліквідації наслідків збройної агресії з боку російської федерації та наслідків руйнувань, що носять техногенний характер або настали з причин надзвичайних ситуацій.
Виконання завдань, визначених Програмою, сприятиме забезпеченню належного рівня безпеки населення, захищеності територій, об’єктів виробництва і соціально-культурної сфери від наслідків руйнувань, спричинених збройною агресією російської федерації, а також надзвичайними ситуаціями.
Завдання і заходи Програми
Реалізація визначених Програмою напрямів здійснюється шляхом проведення заходів з підтримки постраждалих територій внаслідок збройної агресії з боку російської федерації, а також надзвичайних ситуацій на 2025 рік, що додаються.
Заходи Програми наведено в Додатку до Програми.
Очікувані результати
У результаті виконання Програми передбачається забезпечення:
здійснення комплексних заходів щодо матеріальної та фінансової підтримки постраждалих територій внаслідок збройної агресії з боку російської федерації, а також надзвичайних ситуацій;
підвищення ефективності використання коштів, які спрямовуються на здійснення заходів щодо ліквідації наслідків руйнувань, оперативності забезпечення матеріальними цінностями для ліквідації наслідків надзвичайних подій.
Обсяги та джерела фінансування Програми
Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету, зацікавлених установ і організацій, інших передбачених законом джерел.
Секретар ради Людмила СПІВАК