На Рівненщині запроваджують програму підтримки виробників молока

Про ініціативу для місцевих підприємців розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Мова йде про відшкодування до 80% вартості (без ПДВ) закуплених племінних тварин для подальшого відтворення поголів’я. А саме телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності. У неспокійні часи дуже важливо підтримати місцевих підприємців і не допустити кризи в тваринництві», – сказав очільник області.

Віталій Коваль додав, що мета такої допомоги – забезпечення продовольчої безпеки та створення додаткових робочих місць в сільській місцевості.

Так, право на відшкодування закупівлі нетелів мають аграрії:

• щодо яких не порушено справу про банкрутство або які не перебувають на стадії ліквідації;
  • які не мають простроченої більш, як шість місяців заборгованості з платежів;
  • які не віднесені до юридичних осіб, до яких застосовуються спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції).

Йдеться про відповідні рішення Ради національної безпеки і оборони України.