На Рівненщині продовжує діяти заборона на феєрверки та салюти

Нагадуємо, що згідно з наказом начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля від 08.07.2022 року № 275 на території області заборонено використання та реалізацію піротехнічних виробів (феєрверки, салюти та інші) зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв до моменту скасування режиму воєнного стану на всій території України.

Війна. І якщо виникне бажання яскраво та гучно святкувати, то подумайте про те, що поряд з вами можуть бути люди літнього віку, діти, хворі, внутрішньо переміщені громадяни та військові. Для них голосні вибухи салютів, петард тощо асоціюються із загрозою, обстрілами та можуть мати тяжкі наслідки фізичного і психологічного характеру.

Також, нагадаємо, на Рівненщині продовжує діяти комендантська година – з 00.00 до 05.00 год.