«Колядують зорі на Різдво Христове» – у будинку села Обарів відбулося Різдвяне свято

Сьогодні, 16 січня в будинку культури села Обарів Городоцької сільської територіальної громади відбулося Різдвяне свято «Колядують зорі на Різдво Христове».

У заході взяли участь  аматорські колективи закладів культури громади із Обарова, Городка, Карпилівки, Караєвичів та хор Покровської церкви села Обарів, церковний хор Свято-Михайлівської церкви села Ставки та хор Церкви Християн Віри Євангельської села Обарів.

Урочисто, піднесено, велично лунали колядки та щедрівки у виконанні учасників свята. Гучними оплесками, радісними посмішками зустрічали та проводжали глядачі всі колективи – від найменших до найстарших.

«Кожен колектив, колядка, віншування дарували усім присутнім у залі урочисте піднесення, відчуття чогось надзвичайного, радісного, таємничого… Тож щиро дякуємо учасникам фестивалю, а глядачам за теплу підтримку та вдячні оплески», – зазначила у своєму виступі керівник будинку культури села Обарів Ніна Омельчук дякуючи учасникам свята.

Всім учасникам свята були вручені цінні подарунки та Подяки від відділу освіти, культури молоді та спорту Городоцької сільської ради.