Новини

«Хай в серці кожної людини живе любов до України» – в Городоцькій громаді відзначили День незалежності України

22 серпня  в Городоцькій сільській раді відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Прапора України та 30-ї річниці незалежності України.

Розпочався захід святковою ходою мешканців та керівництва громади, які несли 30-ти метровий прапор України

Потому в парковій зоні будинку культури  села Городок  відбулися урочисті заходи та святковий концерт «Хай в серці кожної людини живе любов до України».

Жителів та гостей громади з святами привітали народний депутат України Олександр Салійчук, депутат Рівненської обласної ради Олександр Набочук,  очільник Городоцької територіальної громади Сергій Поліщук та заступник голови райдержадміністрації Юрій Козачек.

«Нині ми відзначаємо, 30-ту річницю Незалежності України мабуть, найважливіший день у житті держави. У ньому – мрії багатьох поколінь українців про свободу і суверенність, їх величезне бажання вільно жити і бути господарями на своїй землі. І хоча сьогодні за право бути незалежними ми мусимо стримувати агресора на Сході нашої держави, ми залишаємося незалежною європейською державою, єдиною неподільною Україною», – зазначив Городоцький сільський голова у своєму вітальному слові до жителів громади.

Народний депутат України Олександр Салійчук, депутат Рівненської обласної ради Олександр Набочук, очільник Городоцької територіальної громади Сергій Поліщук за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток громади, вагомі трудові здобутки та з нагоди 30-ї  річниці незалежності України нагородили жителів громади Почесними грамотами Рівненської обласної ради та знаком народної пошани медаллю «30 років Незалежності України.

По завершенню урочистостей учасники свята переглянули чудовий концерт за участі аматорських колективів громади,  ансамблю народної пісні та побутового танцю «Оксамит» м. Запоріжжя. Взяли участь в конкурсі на найгарніші і найдовші вуса та конкурсі на  найдовше жіноче волосся «Чарівність і краса – довга коса».

Також, під час святкування діяла виставка-продаж виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва громади. Дітлахи мали можливість покататися на конях та навчитися стріляти з лука, скуштувати смачний козацький куліш, який приготували козаки війська запоріжського.