Дата оприлюднення 16.06.2022

Інформаційне повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме: «Детальний план території поселення “Михайлівське” для ведення садівництва на території Городоцької сільської ради (Обарівської сільської ради) Рівненського району Рівненської області»

1) інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:– мета: визначення містобудівних умов та обмежень, з метою оптимального розміщення та функціонування поселення «Михайлівське» для ведення садівництва з врахуванням планувальних обмежень, формування принципів планувальної організації забудови та впорядкування дорожньо-вуличної мережі. – склад: текстові та графічні матеріали згідно ДБН Б.1.1-14:2012;

– зміст: територія розділена на земельні ділянки для індивідуального садівництва.

Територія детального плану на момент розробки містобудівної документації вільна від забудови, озеленена, залужена та складається із 519 земельних ділянок для індивідуального садівництва. Важливим є розміщення поряд (на півночі та північному-сході) попередньо розроблених детальних планів території садових поселень «Макарова» та «Обарівський». 2) основні техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації: на території ДПТ передбачено розташування 516 земельних ділянок під садову забудову та три ділянки, які переводяться із земель садівництва під громадську територію:

• Загальна площа детального плану території – 64,016 га;
  • територія садової забудови – 53,40 га;
  • територія проїздів – 10,616 м;
  • територія громадської забудови – 0,310 га;

3) відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для їх розроблення:– замовник – Рівненська районна державна адміністрація- розробник – ФОП Назаренко Катерина Юріївна- підстава – розпорядження голови Рівненської райдержадміністрації від 03 червня 2016 року № 239 та завдання на розроблення ДПТ4) інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: ознайомитися з проектом містобудівної документації можна у відділі архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради з 9:00 до 13:00 за адресою: м. Рівне, вул. Петра Могили, 22Б протягом 30 днів з дати оприлюднення проекту містобудівної документації на офіційному веб сайті Городоцької сільської ради та повідомлення про початок процедури розгляду для врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації.5) інформацію про посадову особу замовника містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій, та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження):

– посадова особа замовника містобудівної документації та відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій – Опанасик Тетяна Миколаївна (начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради)

– адреса, за якою можна надсилати пропозиції: вул. Петра Могили, 22Б, м. Рівне, Рівненська область, 33000

6) відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: пропозиції, зауваження від громадян будуть прийматися протягом 30 днів від дня опублікування оголошення у приміщенні відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради до 15 липня 2022 року 6-1) інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань: громадське слухання відбудеться в приміщенні Городоцької сільської ради 18 липня 2022 року о 12 годині, за адресою: Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Городок, вул. Шевченка, буд. 47) інформацію стосовно запланованих інформаційних заходів: презентація містобудівної документації запланована 18 липня 2022 року в приміщенні Городоцької сільської ради.

Додатки до повідомлення