ПОГОДЖЕНО
Сільський голова
Городоцької сільської ради
______________ Сергій ПОЛІЩУК

Наказ управління соціального захисту населення Рівненської
_________________ № ____

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА
адміністративної послуги
ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ САНАТОРНО-КУРОРТНИМ ЛІКУВАННЯМ (ПУТІВКАМИ) ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ”

Рівненської районної державної адміністрації Рівненської області
найменування суб’єкта надання адміністративної послуги та / або центру надання адміністративних послуг)

Відділ соціального захисту населення та захисту прав дітей Городоцької сільської ради

Місце знаходження

Городоцька сільська рада: 35331 вул. Шевченка, 4, с. Городок, Рівненський район, Рівненська обл.
ВРМ 35307 вул. Шкільна, 50, с. Обарів, Рівненський район, Рівненська обл.
ВРМ 35330 вул. Б. Хмельницького, 2, с. Бронники, Рівненський район, Рівненська обл.

Інформація щодо режиму роботи

Графік прийому у відділі соціального захисту населення та захисту прав дітей:
Понеділок, вівторок, середа, четвер: 09.00 – 18.15 год.
П՚ятниця з 09:00 до 17:00
Обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.
Субота, неділя – вихідні дні.
Графік прийому на ВРМ:
Понеділок, вівторок, середа, четвер: 09.00 – 18.15 год.
П՚ятниця з 09:00 до 17:00;
Обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.
Субота, неділя – вихідні дні.

Телефон / факс, електронна адреса, офіційний веб-сайт

Відділ соціального захисту населення та захисту прав дітей: телефони: (0362) 61-86-87, 20-51-86
е-адреса: gorodoksrada@gmail.com,
ВРМ у селі Обарів: телефон: 0680003454,
е-адреса: obariv.rada @gmail.com,
ВРМ у селі Бронники: телефон: 0987620952,
е-адреса:bronniki.sr@ gmail.com
Офіційний веб сайт:www.gorodok-gromada.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

Закони України

Закон України „Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні” від 21.03.1991 № 875-ХІІ

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187 „Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад”; постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 110 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 і від 31 березня 2015 р. № 200”; постанова Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 633 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187”; постанова Кабінету Міністрів України від 27.02.2019 № 147 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства соціальної політики України від 22.01.2018 № 73 „Про затвердження форм документів щодо забезпечення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення санаторно-курортним лікуванням осіб пільгових категорій”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 13.02.2018 за № 163/31615; наказ Міністерства соціальної політики України від 24.05.2017 № 868 „Про затвердження переліку базових послуг, які входять до вартості путівки”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15.06.2017 за № 43/30611; наказ Міністерства соціальної політики Про встановлення граничної вартості путівки (ліжко-дня) на відповідний рік, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 06.02.2008 № 56 „Про затвердження клінічних протоколів санаторно-курортного лікування в санаторно-курортних закладах (крім туберкульозного профілю) для дорослого населення”

Умови отримання адміністративної послуги

Підстава для отримання

Наявність медичних показань для забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб з інвалідністю

Перелік необхідних документів

Заява за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
медична довідка закладу охорони здоров’я за формою № 070/о

Спосіб подання документів

Заява та документи, необхідні для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю, подаються особою суб’єкту надання адміністративної послуги:
через уповноважених осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади; посадових осіб центру надання адміністративних послуг;
поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, або Єдиний державний веб-портал електронних послуг (у разі технічної можливості)*

Платність (безоплатність) надання

Адміністративна послуга надається безоплатно

Строк надання

У порядку черговості в межах коштів, передбачених на зазначену мету в державному та місцевих бюджетах на поточний рік

Перелік підстав для відмови у наданні

Подання неповного пакету документів ;
заява подана особою, яка не має права на взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням

Результат надання адміністративної послуги

Забезпечення санаторно-курортною путівкою / відмова щодо забезпечення санаторно-курортною путівкою

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника: по телефону або поштою

* До утворення територіальних органів Національної соціальної сервісної служби та початку виконання відповідних функцій у повному обсязі заява та документи, необхідні для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю, можуть подаватись особою до органу соціального захисту населення районної у мм. Києві та Севастополі державної адміністрації, виконавчого органу міської ради міста обласного значення, районної у місті (у разі утворення) ради.