Новини

День Української Державності в Городоцькій територіальній громаді

Сьогодні, в парковій зоні біля будинку культури села Городок відбулися заходи до Дня Української Державності.

Під час заходу відбулося урочисте підняття Державного Прапора України, хвилина мовчання у пам’ять про загиблих захисників України.

У виконані учасників зразкового фольклорного ансамблю «Намисто» БК с.Городок прозвучало низка патріотичних пісень.

«День Української Державності запроваджений, аби утвердити спадкоємність понад тисячолітньої історії українського державотворення, а також для протидії російській дезінформації та розвінчування історичних фейків про єдність, походження українського та російського народів. Нині, ми як ніколи повинні бути єдині та разом працювати на нашу Перемогу, бути тим надійним тилом для Збройних Сил України,» – зазначив сільський голова Сергій Поліщук у своєму вітальному слові до присутніх.

Завершився захід покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та меморіальної дошки загиблому захиснику України Тарасу Прончуку.

Нагадаємо, 28 липня Україна щорічно відзначатиме День Української Державності, котрий встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.