УКРАЇНА
ГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ  РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
(восьма чергова сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

14 липня 2021  року                                                                     № 590

Про встановлення місцевих
податків і зборів на території
Городоцької сільської ради

Відповідно до статей 7, 10, 12,  розділу XII Податкового кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з постійними комісіями сільської ради,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити ставки єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, на території Городоцької сільської ради згідно з додатком 1 до цього рішення

2. Затвердити Положення про особливості справляння єдиного податку суб`єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, на території Городоцької сільської ради  згідно з додатком 2 до рішення.

3. Установити ставки податку на майно в частині транспортного податку на території Городоцької сільської ради згідно з додатком 3 до рішення.

4. Затвердити Положення про податок на майно у частині транспортного податку на території Городоцької сільської ради згідно з додатком 4  до рішення.

5. Установити ставки туристичного збору на території Городоцької сільської ради згідно з додатком 5 до рішення.

6. Затвердити Положення про туристичний збір на території Городоцької сільської ради згідно з додатком 6 до рішення.

7. Установити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Гродоцької сільської ради згідно з додатком 7 до рішення.

8. Затвердити Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Городоцької сільської ради згідно з додатком 8 до рішення.

9. Затвердити перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки згідно з додатком 9 до рішення.

10. Установити ставки земельного податку на території  Городоцької сільської ради згідно з додатком 10 до рішення.

11. Затвердити положення про порядок обчислення та сплати земельного податку на території Городоцької сільської ради згідно з додатком 11 до рішення.

12. Затвердити перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку згідно з додатком 12 до рішення.

13.  Рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року. 

14. З моменту набрання чинності рішенням визнати такими, що втратили чинність рішення:

         Бронниківської сільської ради від 30.06.2020 №527, від 30.06.2020 № 528

         Обарівської сільської ради від 30.06.2020 №1564

         Городоцької сільської ради від 05.06.2020 №2616

15. Рішення оприлюднити на інформаційних стендах та сайті сільської ради.

16. Організацію виконання рішення покласти на постійну комісію  сільської ради з питань фінансів, бюджету соціально-економічного розвитку громади.

 

Сільський  голова:                                                                        Сергій ПОЛІЩУК