
У Городоцькій громаді відбувся перший фольклорний фестиваль «Вишнева гора»
У суботу, 12 липня 2025 року, село Городок стало справжнім осередком творчості, єднання та української автентики. На місцевому стадіоні відбувся перший фольклорний фестиваль «Вишнева гора», який об’єднав мешканців громади, гостей із різних куточків України та небайдужих митців.
Мета фестивалю — популяризація поліської культури, збереження традицій, розвиток туристичної привабливості Городоцької громади, а також збір коштів на підтримку Збройних Сил України.
Привітали учасників фестивалю Городоцький сільський голова Сергій Поліщук, в.о. директора Київського Палацу дітей та юнацтва Оксана Добровольська, голова громадської організації «В&М Project» Олександр Матковський, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради Володимир Грисюк.
«Наша громада завжди вирізнялася гастрономічними та культурними заходами, унікальною атмосферою та щирою гостинністю. Дякую всім учасникам і гостям фестивалю. Бажаю мирного неба! Разом — до Перемоги», — наголосив сільський голова Сергій Поліщук.
Упродовж дня жителі громади та гості насолоджувалися виступами творчих колективів із Рівненщини, Київщини, Хмельниччини. Українська пісня, танці, гумор і щире мистецтво створили святкову, патріотичну атмосферу.
Одночасно працював благодійний ярмарок, де місцеві господині частували гостей борщем, варениками, пиріжками, стравами з вишнею, варенням, напоями та іншими смаколиками.
Для дітей організували розваги: надувна гірка, аквагрим, попкорн, майстер-класи з плетіння вінків, розпису імбирного печива, в’язання хустин, арт-зони, дефіле вишитих хустинок та інших виробів.
Під час фестивалю було проведено благодійну лотерею, кошти з якої, разом із вирученим на ярмарку, спрямовано на придбання автомобіля для Мархаюка Олександра з села Обарів, який нині захищає Україну на передовій.
Загалом зібрано понад 75 000 гривень на підтримку ЗСУ.
Цей фестиваль став прикладом того, як культура, єдність і небайдужість об’єднують людей задля великої мети.
Дякуємо всім учасникам, організаторам, волонтерам і, передусім, Збройним Силам України — за можливість жити, працювати та творити під мирним небом.
Разом — ми незламні!

