
«Вони нам віддали стукіт власного серця…» – в Городоцькій громаді вшанували пам’ять загиблих захисників України
Сьогодні, 29 серпня, у Городоцькій громаді відзначили День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
З нагоди цієї пам’ятної дати відбувся патріотичний захід «Вони нам віддали стукіт власного серця…»
Вшанувати захисників України зібралися рідні загиблих захисників України, керівництво громади, працівники сільської ради, сільські старости, жителі громади.
«Ми пам’ятаємо про подвиги наших Героїв, які віддали свої життя за незалежну Україну. Переконаний, що скоро підступний ворог буде розбитий і для нашої країни в історії цієї війни буде останній запис – перемога. У цей жалобний день висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні своїх рідних. Вічна пам’ять загиблим, слава Україні!» – звернувся до присутніх Городоцький сільський голова Сергій Поліщук.
Присутні вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України хвилиною мовчання та покладанням квітів до Алеї пам’яті загиблим воїнам – захисникам.
На завершення заходу аматорський дитячий вокальний колектив української естрадної пісні «Молодь» клубу с. Караєвичі та учасники зразкового фольклорного ансамблю «Намисто» виконали низку патріотичних пісень.
До відома: 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 29 серпня 2014 року під час виходу сил АТО з оточення під Іловайськом, росіяни порушили домовленості і впритул розстріляли з важкого озброєння колони українських військових. Тоді загинули 366 українських воїнів, 429 зазнали поранень, 158 зникли безвісти, 300 опинилися в полоні.
Смертельний “зелений коридор” пролягав через поля із соняшниками, тому символом Дня пам’яті захисників України стала квітка соняха.
Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину.

